

Fiat 500X
Cross 1.4 Turbo 140pk MultiAir Cross Navi|LMV|DAB
€ 10.950201568.611 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 19 juni 2015 |
| APK | 25 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 27.580 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Geniet van het rijplezier dat alleen een Italiaanse auto u kan bieden. De aandrijving van deze Fiat wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Verder is de Fiat uitgerust met: 17 inch lichtmetalen velgen, halflederen bekleding, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen.
Het navigatiesysteem is uw vertrouwde gids, waarheen de reis ook gaat. De automatische airconditioning zorgt voor een behaaglijk klimaat in de auto. Het geluidssysteem is gemakkelijk en veilig te bedienen vanaf het stuur. Met de DAB-ontvanger heeft u keuze uit talloze digitale radiozenders met de allerhoogste geluidskwaliteit. De cruise control houdt de snelheid constant. Dat is relaxt reizen! En deze auto heeft ook lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening als standaard uitrusting.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Nooit meer gedoe met de hellingproef. Deze auto heeft hill hold control, een automatische handremfunctie voor steile wegen. De Brake Assist vergroot de veiligheid door bij een noodsituatie extra power te leveren op het remsysteem.
Lijkt deze Fiat u wat? Neem dan nu contact op voor een afspraak of een proefrit!Alle technologie in de Fiat 500 X Cross is er op gericht om uw rit veilig en gemakkelijk te laten verlopen. De aandrijving van deze Fiat wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 17 inch lichtmetalen velgen, halflederen bekleding, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen.
Het navigatiesysteem zorgt ervoor dat u altijd de juiste en snelste route vindt. De automatische airconditioning zorgt voor een prettige binnentemperatuur. Het stuur heeft diverse extra functies, zodat u altijd met twee handen rijdt. De audiobediening is daar een voorbeeld van. Veilig en makkelijk. Met de DAB-ontvanger heeft u keuze uit talloze digitale radiozenders met de allerhoogste geluidskwaliteit. Natuurlijk is er ook cruise control aan boord, waarmee u meer ontspannen en zuiniger rijdt. Deze Fiat is voorzien van lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Fiat 500 X Cross samen. Stilstaan op een aflopend of schuin stuk weg? De hill hold control zorgt dat u probleemloos op uw plek blijft. En zodra u het gaspedaal activeert, rijdt u zo weg. De Brake Assist vergroot de veiligheid door bij een noodsituatie extra power te leveren op het remsysteem.
Belangstelling? Bel ons en we leggen de sleutels klaar voor een proefrondje.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 580 kg
Wielbasis: 257 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2
Wij hebben een handelsactie waarbij we werken met scherpe, vaste zo meeneemprijzen. Inruil is daarbij uiteraard mogelijk, tegen handelsprijzen.
Heeft u vragen over deze of een van onze andere occasions? Wij helpen u graag verder. U kunt rechtstreeks contact opnemen met ons verkoopteam via tel. 0321-337296, whatsapp 06-82731846 of een e-mail sturen naar verkoop@flevomobiel.nl. Wij zijn u graag van dienst!
Bij de aankoop van een auto gaat het niet alleen om de auto zelf, minstens zo belangrijk is de service en garantie. Wij weten bij Flevo Mobiel als geen ander dat de afweging voor service/garantie voor iedere klant anders ligt. Om deze reden vermelden wij onze zekerheidspakketten los van de verkoopprijs van de auto. U heeft als klant zelf de keuze voor één van onze zekerheidspakketten, elk met z’n specifieke kenmerken en bijbehorende prijs. Bekijk op onze website de kenmerken van de pakketten “Standaard”, ‘’Budget”, “Premium” of ”Deluxe”.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan de advertentie kunnen geen rechten ontleend worden.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.368 cc |
| Max. vermogen | 103 kW (140 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.273 x 1.796 x 1.608 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 1.295 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.875 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Inhoud bagageruimte | 350 - 1.000 l |
| Inhoud brandstoftank | 48 l |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,8 s |
| Actieradius | 813 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,6 l/100km (1 op 13,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 137 g/km |
| Energielabel | C |





