

Fiat 500X
1.4 Turbo MultiAir Cross CAMERA ECC NAVI LM CRUISE.
€ 14.0002018123.791 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 19 september 2018 |
| APK | 18 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 30.853 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Fiat 500 X 1.4 Turbo MultiAir Cross CAMERA ECC NAVI LM CRUISE.
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Hij is helemaal in balans, deze Fiat 500 X. Hij biedt een geweldige combinatie van adembenemend design, sublieme handling en perfect rijgedrag. Zijn krachtige motor levert moeiteloos prestaties, hij is gebouwd om snel en comfortabel te kunnen reizen. In deze auto vindt u een benzinemotor en een automatische transmissie. Xenonverlichting staat borg voor helderwit licht en een krachtige lichtbundel. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 18 inch lichtmetalen velgen, halflederen bekleding, in hoogte verstelbare passagiersstoel, getint glas en in delen neerklapbare achterbank.
Zodra u naar de 'R' schakelt, gaat de achteruitrijcamera in werking en heeft u een perfect zicht op alles wat zich achter de auto afspeelt. Laat u onderweg niet afleiden, de bediening van het audio-installatiesysteem en ook het full map navigatiesysteem gaat met knoppen op het stuur. Natuurlijk is de audio-installatie voorzien van DAB-ontvangst. De achteropkomend verkeer waarschuwing geeft een signaal als degene achter u te dicht op u zit. Ook handig en veilig bij het wisselen van rijbaan. Met de automatische airconditioning selecteert u de gewenste temperatuur. Het systeem doet de rest. In deze Fiat kunt u zich concentreren op het verkeer, terwijl de auto de omgeving voor u in de gaten houdt. Een automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat de verlichting aangaat als het donkerder wordt - in tunnels bijvoorbeeld - en de regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is. U hoeft er niets aan te doen. Met schakelpaddles aan het stuur, cruise control, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel, isofix-aansluiting en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening is deze auto helemaal compleet.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. De Brake Assist geeft een maximale boost aan het remsysteem in een noodsituatie. Zo verkort u de remweg en verkleint u de kans op ongelukken.
We laten u deze auto graag helemaal zien. Belt u ons voor een afspraak?
U kunt deze deze auto financieren vanaf €279,00 per maand.
Voor meer vragen of informatie kunt u ons altijd bellen mailen of smsen.
Kijk ook eens naar onze andere voordelige advertenties.
Onze garantie/rijklaar pakketten
Instapgarantie (€399,-)
Auto's van 10 - 15 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie.
Nieuwe APK.
Algehele check.
Kleine onderhoudsbeurt.
Excellent garantie (€499,-)
Auto's tot 10 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie.
Nieuwe APK.
Algehele check.
Kleine onderhoudsbeurt.
Excellent plus garantie (€699,-)
Auto's tot 10 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie.
Nieuwe APK.
Algehele check.
Grote onderhoudsbeurt.
Exclusive garantie (€1499,-)
Speciaal voor onze exclusives.
Auto's tot 10 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie
Nieuwe APK.
Algehele check
Inclusief onderhoudsbeurt.
Onze advertenties worden met grote zorgvuldigheid op het internet geplaatst. Mocht er onverhoopt toch een fout in staan, dan kan hieraan geen rechten worden ontleend.
Financiering is mogelijk.
Whatsapp nummer voor:
RTO Autoservice Stadskanaal
06-11 86 66 32
Whatsapp nummer voor:
RTO Exclusive
06- 25 37 00 90
RTO Autoservice Stadskanaal
Veenstraat 3
9502EZ Stadskanaal
0599727012
stadskanaal@rtoautoservice.nl
www.rtoautoservice.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.368 cc |
| Max. vermogen | 103 kW (140 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.270 x 1.800 x 1.608 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 1.295 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.875 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Inhoud bagageruimte | 350 - 1.000 l |
| Inhoud brandstoftank | 48 l |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,5 s |
| Actieradius | 842 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| CO2-uitstoot | 133 g/km |
| Energielabel | D |





