

Fiat 500X
1.3 GSE Lounge|Automaat|Pano|
€ 15.944202093.670 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 4 mei 2020 |
| APK | 4 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 33.030 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Fiat 500 X 1.3 GSE Lounge|Automaat|Pano|
Bij het ontwerpen van de Fiat 500 X stonden uw comfort en uw veiligheid centraal. Deze 500 X is van het bouwjaar 2020, hij heeft 93670 kilometer gelopen. De aandrijving van deze Fiat wordt verzorgd door een viercilinder benzinemotor en een automatische transmissie. Bij de rijke uitrusting horen ook 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Strak inparkeren wordt een fluitje van een cent door de achteruitrijcamera. Het audiosysteem met DAB-radio biedt glasheldere geluidskwaliteit. U bedient dit veilig, via het stuurwiel of met spraakbediening. In deze Fiat kunt u zich concentreren op het verkeer, terwijl de auto de omgeving voor u in de gaten houdt. Een automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat de verlichting aangaat als het donkerder wordt - in tunnels bijvoorbeeld - en de regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is. U hoeft er niets aan te doen. Met ingeschakelde cruise control zit u ontspannen achter het stuur. Altijd uw handen vrij om deuren of bagageklep te openen, dankzij de keyless entry. Ook airconditioning, lederen stuur, boordcomputer en lederen versnellingspook zijn aan boord.
Zoals u mag verwachten van deze Fiat 500 X is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. In het instrumentarium kunt u bovendien de verkeersborden zien die u onderweg tegenkomt. Zo helpt deze Fiat u om veiliger te rijden. Het Lane-keeping systeem registreert permanent of u binnen de lijnen van de rijstrook blijft; dwaalt u onbedoeld af, dan waarschuwt het systeem en corrigeert de koers. De Brake Assist vergroot de veiligheid door bij een noodsituatie extra power te leveren op het remsysteem. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.
Even bellen voor een afspraak en u kunt deze auto van top tot teen zelf bekijken.
Pakket: Pack Tech
Pakket: Pack LED
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
U bent van harte welkom bij de finalist BOVAG Onafhankelijk Autobedrijf van het jaar 2022!
Wij mogen mededelen dat we bij de beste top drie van de 3.300 landelijk opererende BOVAG Onafhankelijke Autobedrijven behoren van 2022. Helaas is de overwinning nipt aan onze neus voorbij gegaan, maar we kunnen zeggen dat we het beste Onafhankelijk Autobedrijf van heel Noord-Nederland zijn! En daar zijn we best een beetje trots op.
Onze verkoopafdeling is op afspraak geopend
Wij vragen u uw komst aan te kondigen door een telefoontje te plegen naar 058-2561224, ook als u orienterend bent.
Voor een proefrit zorgen we ervoor dat de auto naar keuze voor u klaar staat!
Alvast bedankt voor de medewerking.
Getoonde prijs is inclusief;
Geldige Apk
Vloeistofcheck bij aflevering
Tenaamstelling
Vrijwaring eventuele inruilauto
Levering door heel Nederland (€ 250,- extra)
Ons afleverpakket voor€ 995,-. Hierbij is inbegrepen:
12 maanden BOVAG-garantie
12 maanden pechhulp Nederland
Onderhoudsbeurt volgens fabrieksopgave
Tenaamstelling
Vrijwaring eventuele inruilauto
Levering door heel Nederland (€ 250,- extra)
Auto Olijnsma; sinds 1869 uw volwaardig mobiliteitscentrum!
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten.
Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beinvloeden.
Auto Olijnsma
Rinia van Nautaweg 2B
9061 AE Gytsjerk
0582561224
verkoop@autoolijnsma.nl
www.autoolijnsma.nl/
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 270 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.260 x 1.800 x 1.595 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 1.295 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.880 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.450 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Inhoud bagageruimte | 350 - 1.000 l |
| Inhoud brandstoftank | 48 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,1 s |
| Actieradius | 716 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
| CO2-uitstoot | 128 g/km |
| Energielabel | D |




