

Fiat 500C
1.2 Lounge Cabrio Leder Climate Ctr Pdc Lmv
€ 6.745201489.973 km
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Panorama dak
Extra licht door glazen dakhemel
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Zitten als een vorst
Extra licht door glazen dakhemel
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 30 mei 2014 |
| APK | 23 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 22.778 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij u past. De aandrijving van deze Fiat wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Zicht, licht en toch dicht! Een geweldige rijervaring met het glazen panoramadak. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 15 inch lichtmetalen velgen en in delen neerklapbare achterbank.
Het audiosysteem bedient u met knoppen op het stuur. De parkeersensoren registreren alles. Ook dat ene paaltje dat net buiten uw gezichtsveld valt. Het maakt niet uit hoe warm het buiten is, want met de airconditioning bepaalt u zelf de binnentemperatuur. Ook lederen sportstuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening zijn aan boord.
Neem contact op en we regelen een afspraak!
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/55 R15
Laadvermogen: 440 kg
Wielbasis: 230 cm
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Ook Buiten onze openingstijden zijn wij Geopend op afspraak. Belt U Voor een Afspraak! Mvg Autocentrum A Van Den Broek
TIP VOOR ONZE COMPLETE FOTOREPORTAGE ADVISEREN WIJ U NAAR ONZE WEBSITE TE GAAN WWW.AUTOCENTRUMVANDENBROEK.NL
Wij weten als geen ander dat het kopen van een nieuwe auto voor veel mensen een hele opgave is.
Hierbij zijn betrouwbaarheid en de prijs belangrijke factoren. Door onze jarenlange ervaring bij het inkopen van auto’s weten wij als geen ander welke auto’s wij wél en welke vooral niet te koop aan moeten bieden aan onze klanten. Hierdoor koopt u bij Autocentrum A Van Den Broek altijd een kwaliteitsoccasion. Bovendien zijn al onze occasions voorzien van originele onderhoudsboekjes en eventuele garagerekeningen. Kortom een auto voor jarenlang rijplezier.
AUTOCENTRUM VAN DEN BROEK HEEFT EEN WISSELENDE VOORRAAD MET EEN VOLLEDIGE ONDERHOUD EN KILOMETER HISTORIE. VANZELFSPREKEND BEHOREN INRUIL,FINANCIERING EN EEN EVENTUELE AANKOOPKEURING OOK TOT DE MOGELIJKHEDEN. OOK VOOR GARANTIE KUNT U BIJ ONS TERECHT. WIJ ZIJN DOOR DE JAREN HEEN GESPECIALISEERD IN LUXE OCCASIONS, ONZE INKOPERS IN ZOWEL BINNEN ALS BUITENLAND ZORGEN VOOR EEN CONTINUE EN UITGEBREIDE COLLECTIE. TOT ZIENS BIJ AUTOCENTRUM VAN DEN BROEK www.autocentrumvandenbroek.nl
EEN EVENTUELE PROEFRIT IS ALTIJD MOGELIJK!
WIJ ZIJN GEVESTIGD AAN DE LAGE KAMP 10 7317AT APELDOORN WWW.AUTOCENTRUMVANDENBROEK.NL TEL 055-5339966
OPENINGSTIJDEN
Maandag van 09,30 - 17.30 uur
Dinsdag van 09.30 - 17.30 uur
Woensdag van 09.30 - 17.30 uur
Donderdag van 09.30 - 17,30 uur
Vrijdag van 09.30 - 17.30 uur
Zaterdag van 09.30 - 17.00 uur
Zondag Gesloten
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.242 cc |
| Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
| Max. koppel | 102 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.550 x 1.630 x 1.490 mm |
| Draaicirkel | 9,3 m |
| gewicht | 880 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.320 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 182 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,8 s |
| Actieradius | 686 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 119 g/km |
| Energielabel | D |





