

Fiat 500C
Sport 1.0 Hybrid 70pk 16''LM | CRUISE.C | DAB | AIRCO | PDC ACHTER | 12 MND GARANTIE
€ 14.995202160.278 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Benzine
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 29 april 2021 |
| APK | 29 april 2025 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 23.039 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
- 12 maanden garantie
- 1 jaar mobiliteitsservice Nederland
- Inspectie & Onderhoudsbeurt
- Professionele poetsbeurt
- Tenaamstellingskosten
Al onze occasions worden geleverd met standaard 12 maanden garantie. Daarnaast kunt u ook een verlengde garantie bij ons afsluiten, informeer naar de mogelijkheden bij een van onze aankoopadviseurs.
Hekkert Autogroep heeft een groot assortiment aan actiemodellen, demo's en occasions. Bekijk het volledige aanbod op onze website of bezoek één van onze vestigingen voor meer informatie.
* Onze advertenties en prijskaarten zijn met grote zorg samengesteld. Het kan echter voorkomen dat een beschreven optie niet aanwezig is. Aanbevolen is opties die uw beslissing bij aankoop kunnen beïnvloeden alvorens uw aankoop te controleren. Aan onze advertenties en prijskaarten kunnen geen rechten worden ontleend, en zijn onder voorbehoudt van druk- en zetfouten.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 16
Laadvermogen: 405 kg
Wielbasis: 230 cm
Brandstofverbruik in de stad (WLTP): 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Brandstofverbruik op de snelweg (WLTP): 3,4 l/100km (1 op 29,4)
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Garantielabel: CarGarantie
EU verantwoordelijke: Stellantis Fiat Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.fiat.nl info@fiat.nl
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: All-seasonbanden
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
| Max. koppel | 92 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.610 x 1.630 x 1.488 mm |
| Draaicirkel | 9,3 m |
| gewicht | 955 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.360 kg |
| Inhoud bagageruimte | 182 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 167 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,8 s |
| Actieradius | 897 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,4 l/100km (1 op 29,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,9 l/100km (1 op 25,6) |
| CO2-uitstoot | 120 g/km |
| Energielabel | B |





