

Fiat 500C
0.9 TwinAir 500S |Airco|Blue&Me|PDC|
€ 5.9502013114.918 km
Handmatig
Benzine
Cabriolet
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 16 augustus 2013 |
| APK | 21 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 19.358 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Leuke stoere Fiat 500 C in "Rosso Sfrontato". Het zwarte stoffen dak en de 16" zwarte velgen contrasteren mooi met de rode carrosserie. In het interieur treffen we heerlijk zittende sportstoelen aan. Deels afgewerkt met Alcantara waardoor je je niet zo maar heen en weer schuift op de stoel. Een mooi dik lederen stuurwiel afgewerkt met rode stiksels welke we ook weer in beide voorstoelen terugzien en in de lederen pookhoes. Het stoffen dak is zelfs volledig te openen tot net boven het kofferdeksel. De mistlampen aan de voorzijde en het ovale uitlaatje maken het plaatje aan de buitenkant helemaal af. Is het te warm om open te rijden dan zorgt de Airco voor een aangename temperatuur in de Fiat. Het laatste onderhoud is 5.000km geleden uitgevoerd. Wij leveren de 500 met een nieuwe APK bij aflevering.
KlunderMobiel B.V. is een jong klein bedrijf met een voorliefde voor Scandinavische Auto's. Wij werken bij voorkeur op AFSPRAAK. Neem contact op met Peter Klunder bereikbaar op
06-51789474 of info@klundermobiel.nl.
Modelreeks: 2010 - 2016
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 440 kg
Wielbasis: 230 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 92 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4 l/100km (1 op 25,0)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,6 l/100km (1 op 27,8)
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK; Geldige APK, RDW-leges
EU verantwoordelijke: Stellantis Fiat Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.fiat.nl info@fiat.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinderinhoud | 875 cc |
| Max. vermogen | 63 kW (86 pk) |
| Max. koppel | 145 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.546 x 1.627 x 1.488 mm |
| Draaicirkel | 9,3 m |
| gewicht | 945 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.385 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 182 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 173 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,0 s |
| Actieradius | 875 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,6 l/100km (1 op 27,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,0 l/100km (1 op 25,0) |
| CO2-uitstoot | 92 g/km |
| Energielabel | A |





