

Fiat 500C
1.0 Hybrid Launch Edition NAVI & CARPLAY | STOF-LEDER | LED
€ 12.945202036.374 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 30 september 2020 |
| APK | 3 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 23.589 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Goede prestaties, aantrekkelijke extra's en perfect onderhouden: deze Fiat 500 C stelt zich graag aan u voor! Deze auto uit 2020 heeft nauwelijks gereden, met een tellerstand van slechts 36374 kilometer. De compacte maar pittige motor heeft een bescheiden dorst maar levert prima prestaties. Met het elektrisch bedienbare cabriodak geniet u in een oogwenk van de buitenlucht. Ook 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, zwarte hemelbekleding, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging horen tot de voorzieningen op deze auto.
In deze 500 C vindt u schakelaars op het stuur om het navigatiesysteem te bedienen en het audiosysteem met DAB-ontvangst. Automatische airconditioning regelt volautomatisch de temperatuur. U kiest de gewenste temperatuur en het systeem doet de rest. De aanwezige parkeersensoren zijn de ultieme hulp om te laten weten hoeveel ruimte er nog is om te manoeuvreren. De cruise control zorgt voor zorgeloos, ontspannen en zuinig rijgedrag. Met lederen stuur, isofix-aansluiting en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening is deze auto helemaal compleet.
In de Fiat 500 C heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Bij een gevaarlijke situatie is remmen essentieel. De Brake Assist haalt het maximum uit de remcapaciteiten van deze Fiat 500 C.
Proefrit maken? Bel ons en we zetten 'm voor u klaar!
Voor meer informatie kun je bellen of een WhatsApp-bericht sturen naar 013 590 2432. Wij zijn bereikbaar van maandag t/m vrijdag tot 22:00 uur en op zaterdag van 10:00 tot 16:30 uur. Wij helpen u graag verder.
JAMES Autoservice Tilburg is al meer dan 35 jaar een begrip in Tilburg en omgeving. Bezoek onze website www.jamestilburg.nl voor meer informatie over ons bedrijf, ons actuele aanbod, aanvullende foto’s en een 360° video van onze auto’s.
Vraag naar onze aflever- en garantiepakketten.
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo volledig en correct mogelijk weer te geven. Aan de inhoud van deze advertentie kunnen echter geen rechten worden ontleend. Wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele onjuistheden, onvolledigheden of typefouten in de vermelde gegevens, waaronder opties, accessoires, uitvoering en prijzen.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 405 kg
Wielbasis: 230 cm
Interieurkleur: Kunstleder met seaqual™ / zwart dak (ambiance nero
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Beschikbare afleverpakketten:
EU verantwoordelijke: Stellantis Fiat Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.fiat.nl info@fiat.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
| Max. koppel | 92 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.570 x 1.630 x 1.488 mm |
| Draaicirkel | 9,3 m |
| gewicht | 955 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.360 kg |
| Inhoud bagageruimte | 182 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 167 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,8 s |
| Actieradius | 897 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,4 l/100km (1 op 29,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,9 l/100km (1 op 25,6) |
| CO2-uitstoot | 122 g/km |
| Energielabel | C |






