We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Auto's als de Fiat 500 zijn gemaakt voor puur rijplezier, zoals alleen de Italianen dat kunnen. De aandrijving van deze Fiat wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Maximaal daglicht, royaal uitzicht: het glazen panoramadak zorgt ervoor! Tot de uitrusting van deze Fiat behoren ook 16 inch lichtmetalen velgen en in delen neerklapbare achterbank.
Het geluidssysteem is gemakkelijk en veilig te bedienen vanaf het stuur. Vanzelfsprekend is deze auto ook van airconditioning voorzien.
Heeft u serieus interesse in deze auto? Bel of mail ons dan voor een afspraak.
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/65 R14
Laadvermogen: 465 kg
Wielbasis: 230 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)