We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Gratis onderhoudsbeurt en APK! Deze mooie Fiat 500 Lounge met panoramadak, airco en sfeervol interieur is een stijlvolle en complete stadsauto voor een scherpe prijs
Fiat 500 0.9 TwinAir Turbo Lounge | Panorama | Airco
Kenteken: 2-XGD-67
Merk: Fiat
Model: 500
APK tot: 10-02-2027
Tellerstand: 183151 KM
Carrosserievorm: Hatchback
Aantal deuren: 3
Brandstofsoort: Benzine
Bouwjaar: 2014
Transmissie: Handgeschakeld
Kleur: blauw
Motorinhoud: 875 cc
Aantal cilinders: 2
Motorcode: 312A5000
Vermogen: 59 kW / 80pk
Ledig gewicht: 905 kg
Max. trekgewicht: 800 kg
Aantal zitplaatsen: 4
Verbruik: 3.8 l/100 km
BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
Hoogte: 1488 cm
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - 99 per kwartaal
Emissieklasse: Euro 6
Comfort
Boordcomputer
Exterieur
Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
Buitenspiegels in carrosseriekleur
Centrale vergrendeling met afstandsbediening
Chroom delen exterieur
Lichtmetalen velgen 15"
Mistlampen voor
Panoramadak
Parkeersensor achter
Infotainment
Multimedia-voorbereiding
Radio-CD/MP3 speler
Stuur multifunctioneel
Interieur
Achterbank in delen neerklapbaar
Airco
Airco automatisch
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Elektrische ramen voor
Stuur leder
Stuur verstelbaar
Stuurbekrachtiging
Overige
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
Bestuurdersairbag
Bluetooth
Brake Assist System
Elektronisch Stabiliteits Programma
Elektronische remkrachtverdeling
Hoofd airbag(s) achter
Hoofd airbag(s) voor
Knie airbag(s)
Passagiersairbag
Zij airbag(s) voor
Veiligheid
Alarm klasse 1(startblokkering)
Bandenspanningscontrolesysteem
Hill hold functie
Deze Fiat 500 0.9 TwinAir Turbo Lounge is een echte blikvanger. De combinatie van het compacte formaat, de zuinige TwinAir Turbo-motor en de stijlvolle uitstraling maakt deze 500 ideaal voor dagelijks gebruik. Dankzij het panoramadak krijgt het interieur een extra ruimtelijk en licht gevoel, terwijl de airconditioning zorgt voor comfort tijdens iedere rit.
Ook het mooie en sfeervolle interieur past perfect bij het karakter van deze Fiat 500. Een leuke, praktische en zuinige auto met een aantrekkelijke uitstraling en een zeer scherpe prijs.
Wij leveren al onze voertuigen standaard met een kleine onderhoudsbeurt en een nieuwe APK indien deze binnenkort verloopt, zodat u direct zorgeloos de weg op kunt. Interesse? Neem gerust contact met ons op of plan direct een afspraak voor een bezichtiging en proefrit. U bent van harte welkom bij Hofstede Automotive.
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.