
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Fiat 500
Torino | 10,25" touchscreen radio met Bluetooth, DAB & USB | Automatische airconditioning | Cruise control

Fiat 500
Torino | 10,25" touchscreen radio met Bluetooth, DAB & USB | Automatische airconditioning | Cruise control
€ 26.730202610 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Rood (Mica) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 28.730 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Voel de passie waarmee de Italiaanse ontwerpers deze auto hebben gebouwd. Het is een nieuwe auto, hij is nu uit voorraad leverbaar. Een fraai voorbeeld van een hybride auto. Zuinig in brandstof door de pittige elektromotor en maximale actieradius dankzij de verbrandingsmotor. Verder is de Fiat uitgerust met: 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting en LED-achterlichten. Met de automatische airconditioning selecteert u de gewenste temperatuur. Het systeem doet de rest. Hoeveel ruimte u nog heeft bij het insteken? De parkeersensoren laten het weten! Da's gemakkelijk! Achter het stuur van deze Fiat bent u niet alleen. De auto kijkt als het ware met u mee tijdens de rit. De regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is en de automatisch inschakelbare verlichting doet de lichten voor u aan. Met deze auto bent u ontspannen onderweg dankzij de cruise control. Met de keyless start is het lekker makkelijk instappen en starten. Elektronische veiligheidsvoorzieningen helpen u onderweg om de situatie op de weg te beoordelen. Deze systemen waarschuwen u als er een riskante situatie ontstaat, en kunnen in bepaalde gevallen ook zelf ingrijpen. Tijdens de rit hebt u altijd een bijrijder, want de verkeersbord-detectie leest de borden langs de weg en projecteert ze voor u op het instrumentarium. Met voorzieningen als esc met asr, msr, hba en hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg. Als u wilt, kunt u al snel rijden met uw nieuwe 500. Onze verkoopadviseurs staan klaar om u de auto te laten zien. Dan leggen ze u meteen uit welke financieringsvormen we erbij kunnen aanbieden. Tot ziens in onze showroom!
.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Automatisch dimmende LED koplampen ‘Infinity Design’
- Donker getinte koplampen
- Exclusieve badge “Torino" op de C-stijl
- Mistlampen achter
- Welkomstverlichting
Infotainment
- 7" TFT informatiedisplay in kleur
- Uconnect Live
Interieur
- Isofix bevestigingspunten op de achterstoelen
- 4-voudig handmatig verstelbare bestuurdersstoel
- 12V aansluiting in laadruimte
- Ambient light
- Dashboard in carrosseriekleur
- In hoogte verstelbare stuurkolom
- Stuurwiel – soft touch kunstleder én multifunctioneel
Uitrusting
- 10,25" touchscreen radio met Bluetooth, DAB & USB
- 4 speakers
- Apple Carplay® / Android Auto™ voorbereiding
- Autonomous Emergency Braking System (AEBS)
- Bestuurders- en passagiersairbag voor
- Blind Spot Monitoring System
- E-Call hulpdienstlijn
- Electronic park brake
- Elektrisch bedienbare ramen rondom - One Touch
- Elektrische handrem incl. Auto-Hold
- Elektrisch verwarmbare achterruit
- ESC (Electronic Stability Control)
- ESC incl. ASR, MSR, HBA en Hill Holder
- Fix & Go bandenreparatieset
- Gordijnairbags voor en achter
- Intelligent Speed Assist (ISA)
- Lane Departure Warning System (LSS)
- Make-up spiegel in zonneklep
- USB-A en USB-C aansluiting op de middenconsole
- Vermoeidheidsdetectie bestuurder
- Waarschuwingssignaal gordel achterpassagiers
- Waarschuwingssignaal gordel passagier
Meer informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Referentienummer: 227231992
Productienummer: 227231992
Technische informatie
Type hybride: Volledig hybride
Actieradius: 698 km
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 183 kg
Wielbasis: 232 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Broekhuis Basis: Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1066 kg
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Rood (Mica) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.000 cc |
| Max. vermogen | 48 kW (65 pk) |
| Max. koppel | 92 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.630 x 1.680 x 1.530 mm |
| gewicht | 966 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.149 kg |
| Inhoud brandstoftank | 37 l |
| Topsnelheid | 155 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 16,2 s |
| Actieradius | 698 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| CO2-uitstoot | 119 g/km |
Opties
Broekhuis Abarth Alfa Romeo Citroën DS Fiat Jeep Lancia Peugeot Zwolle
Nikolaus Ottostraat 118013 NG Zwolle









