
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Fiat 500
ICON | 10,25" touchscreen radio met Bluetooth, DAB & USB | Automatische airconditioning | Isofix bevestigingspunten op de achterstoelen

Fiat 500
ICON | 10,25" touchscreen radio met Bluetooth, DAB & USB | Automatische airconditioning | Isofix bevestigingspunten op de achterstoelen
€ 29.887202610 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Mica) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 31.887 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Geavanceerde techniek in een stijlvolle verpakking, dat is een goede omschrijving van deze Italiaan. Dit is een splinternieuwe auto, die nu uit voorraad leverbaar is. Het zal niet lang meer duren totdat benzinerijden uit de tijd is. Maar voor nu is dit de beste oplossing: een combi van elektrisch en brandstof, met een hybride motor. Tot de uitrusting van deze Fiat behoren ook 17 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting en LED-achterlichten. Met de automatische airconditioning selecteert u de gewenste temperatuur. Het systeem doet de rest. Superstrak parkeren wordt een eitje dankzij de parkeersensoren. Het hoort bij een intelligente auto als deze dat hij zelf in staat is om zijn omgeving in de gaten te houden. Dat doet deze Fiat met een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor. Sleutelloos instappen en wegrijden! De keyless start herkent de elektronische sleutel in uw bezit en start de motor met een druk op de knop. U geniet nog meer van het rijden met uw Fiat omdat u wordt beschermd door intelligente veiligheidssystemen. Belangrijk voor uw veiligheid en die van uw passagiers is de verkeersbord-detectie in deze auto. We kunnen ons voorstellen dat u deze auto wilt bekijken. We laten de auto graag aan u zien, dan vertellen we u meteen welke financieringsvormen we u eventueel kunnen bieden.
.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 15” stalen velgen met sierdeksel (185/65 R15)
- Buitenspiegelkappen in hoogglans zwart uitgevoerd
Infotainment
- 7" TFT informatiedisplay in kleur
- Uconnect Live
Interieur
- Isofix bevestigingspunten op de achterstoelen
- 4-voudig handmatig verstelbare bestuurdersstoel
- Dashboard in carrosseriekleur
- In hoogte verstelbare stuurkolom
- Stuurwiel – soft touch kunstleder én multifunctioneel
Uitrusting
- 10,25" touchscreen radio met Bluetooth, DAB & USB
- Apple Carplay® / Android Auto™ voorbereiding
- Audiosysteem met 4 speakers
- Autonomous Emergency Braking System (AEBS)
- Bandenreparatieset Fix & Go
- Bestuurders- en passagiersairbag voor
- Blind Spot Monitoring System
- E-Call hulpdienstlijn
- Elektrische handrem incl. Auto-Hold
- Elektrisch verwarmbare achterruit
- ESC (Electronic Stability Control)
- Gordijnairbags voor en achter
- Intelligent Speed Assist (ISA)
- Lane Departure Warning System (LSS)
- Pack Style
- USB-A en USB-C aansluiting op de middenconsole
- Vermoeidheidsdetectie bestuurder
Meer informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Referentienummer: 823310742
Productienummer: 823310742
Technische informatie
Type hybride: Volledig hybride
Actieradius: 685 km
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 183 kg
Wielbasis: 232 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Broekhuis Basis: Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1084 kg
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Mica) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.000 cc |
| Max. vermogen | 48 kW (65 pk) |
| Max. koppel | 92 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.630 x 1.680 x 1.530 mm |
| gewicht | 984 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.167 kg |
| Inhoud brandstoftank | 37 l |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 17,3 s |
| Actieradius | 685 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| CO2-uitstoot | 121 g/km |
Opties
Broekhuis Abarth Alfa Romeo Citroën DS Fiat Jeep Lancia Peugeot Zwolle
Nikolaus Ottostraat 118013 NG Zwolle














