
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Fiat 500
La Prima | 10,25" touchscreen radio met Bluetooth, DAB & USB | Automatische airconditioning | Extra getint glas achter

Fiat 500
La Prima | 10,25" touchscreen radio met Bluetooth, DAB & USB | Automatische airconditioning | Extra getint glas achter
€ 30.111202610 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Mica) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 32.111 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Geavanceerde techniek in een stijlvolle verpakking, dat is een goede omschrijving van deze Italiaan. We hebben het hier over een nieuwe auto, hij is nu direct leverbaar. Deze Fiat 500 is vanwege de hybride motor een echte slimmerd. Want u rijdt zowel op brandstof als elektrisch. En dat scheelt in de kosten! Lekker hoor, die verwarmbare voorstoelen. Helemaal op koude dagen. Natuurlijk behoren LED-dagrijverlichting, donker getint glas achter en LED-achterlichten ook tot de uitrusting van deze complete auto. Alles vrij achter? De achteruitrijcamera laat het meteen zien. Ook is de auto voorzien van automatische airconditioning. Om de veiligheid onderweg te verhogen, heeft deze Fiat zowel een automatisch inschakelbare verlichting als een regensensor aan boord, zodat hij zelf de verlichting en de ruitenwissers kan inschakelen. Een druk op de knop en starten maar! Dat kan dankzij keyless start. En deze auto heeft ook automatisch dimmende binnenspiegel en in hoogte verstelbaar stuur als standaard uitrusting. Deze Fiat is voorzien van verschillende intelligente veiligheidsvoorzieningen. Ze kijken tijdens het rijden als het ware met u mee, ze signaleren potentieel gevaarlijke situaties en in een aantal gevallen kunnen ze ook ingrijpen. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie in deze Fiat. Natuurlijk is dit een splinternieuwe auto en hij wordt dus geleverd met volledige fabrieksgarantie. Daarbij kunnen we u verschillende gunstige financieringsvormen aanbieden. We maken graag een afspraak met u.
.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Extra getint glas achter
- 17” lichtmetalen velgen Diamond Cut (205/45 R17)
- Automatisch dimmende LED koplampen ‘Infinity Design’
- Buitenspiegelkappen in hoogglans zwart uitgevoerd
- Chromen raamomlijsting
- Panoramisch glazen dak met zonnescherm
- Welkomstverlichting
Infotainment
- 7" TFT informatiedisplay in kleur
- Ingebouwd navigatiesysteem
- Uconnect Live
Interieur
- Isofix bevestigingspunten op de achterstoelen
- 6-voudig handmatig verstelbare voorstoelen
- Achterbank in delen neerklapbaar (50/50)
- Dashboard in mat-parelmoer afwerking
- In hoogte verstelbare stuurkolom
- Stuurwiel – soft touch bi-colour kunstleder én multifunctioneel
- Velour vloermatten vóór en achter met 500 logo
- Verwarmbare voorstoelen
Uitrusting
- 10,25" touchscreen radio met Bluetooth, DAB & USB
- 360° parkeersensoren
- Achteruitrijcamera met dynamische hulplijnen
- Apple Carplay® / Android Auto™ voorbereiding
- Audiosysteem met 6 speakers
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Autonomous Emergency Braking System (AEBS)
- Bestuurders- en passagiersairbag voor
- Blind Spot Monitoring System
- Draadloze telefoonoplader
- E-Call hulpdienstlijn
- Elektrisch bedienbare ramen rondom - One Touch
- Elektrische handrem incl. Auto-Hold
- Elektrisch verwarmbare achterruit
- ESC (Electronic Stability Control)
- Fix & Go bandenreparatieset
- Gordijnairbags voor en achter
- Intelligent Speed Assist (ISA)
- JBL Premium audiosysteem
- Lane Departure Warning System (LSS)
- Pack Top Plus
- USB-A en USB-C aansluiting op de middenconsole
- Vermoeidheidsdetectie bestuurder
Meer informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Referentienummer: 823242895
Productienummer: 823242895
Technische informatie
Type hybride: Volledig hybride
Actieradius: 698 km
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 183 kg
Wielbasis: 232 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Broekhuis Basis: Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1092 kg
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Mica) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.000 cc |
| Max. vermogen | 48 kW (65 pk) |
| Max. koppel | 92 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.630 x 1.680 x 1.530 mm |
| gewicht | 992 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.175 kg |
| Inhoud brandstoftank | 37 l |
| Topsnelheid | 155 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 16,2 s |
| Actieradius | 698 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| CO2-uitstoot | 121 g/km |
Opties
Broekhuis Abarth Alfa Romeo Citroën DS Fiat Jeep Lancia Peugeot Zwolle
Nikolaus Ottostraat 118013 NG Zwolle









