

Fiat 500
1.2 Sport Automaat *airco *bluetooth *lichtmet. *NL
€ 4.9402011149.941 km
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Automatisch
Benzine
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Zitten als een vorst
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 31 maart 2011 |
| APK | 27 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 15.294 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Leuk wagentje hè, zo’n Fiat 500 Sport. Nóg leuker: deze is voorzien van een automaat! En natuurlijk zijn airco, bluetooth, lichtmetalen velgen, elektrische ramen en elektrische spiegels aanwezig. De motor? Een 1.2 liter viercilinder die als zeer betrouwbaar bekend staat. Dit is een origineel Nederlandse auto met Nationale Auto Pas.
Leukwagentje.nl is gespecialiseerd in Fiat 500 en MINI. Wij hebben altijd circa zeventig auto's op voorraad. Bekijk ons complete aanbod op www.leukwagentje.nl.
Onze score voor klanttevredenheid is uniek. Wij hebben al meer dan duizend (!) recensies mogen ontvangen. En àlle klanten geven ons de maximale score van vijf sterren! Daar zijn we maar wat trots op. Leukwagentje.nl blijft zich inspannen om het zijn klanten helemaal naar de zin te maken.
Inruil en financiering mogelijk! Bereken de maandelijkse kosten eenvoudig met de calculator op onze website.
Voor een proefrit of meer informatie neem contact op met:
Wessel Kok
Leukwagentje.nl
Gildenstraat 10
5492 NN Sint-Oedenrode
+31 (0) 6 573 15 111
wessel@leukwagentje.nl
www.leukwagentje.nl
Zeven dagen per week
van 09:00 tot 20:00 uur
op afspraak geopend
De prijs voor deze auto is inclusief een geldige APK van minimaal zes maanden en de kosten van kenteken en tenaamstelling. Tevens is inbegrepen een voorinspectie plus het controleren en op peil zetten van de vloeistoffen. Daarnaast krijgt de auto een professionele poetsbeurt. De auto wordt aangeboden met de optie Autotrust Garantie, de reparatiekostenverzekering voor occasions. Hiervoor geldt een meerprijs. Ook onderhoud (servicebeurt) bieden wij je graag tegen een meerprijs aan.
Wij maken elke advertentie met de meeste zorgvuldigheid. Het kán echter voorkomen dat uit de automatische voertuiginformatie een optie naar voren komt die helaas toch niet op de auto aanwezig is. Gelukkig gebeurt dat maar héél zelden. Wil je absolute zekerheid? Neem dan een kijkje in onze showroom. Je bent van harte welkom!
#leukwagentje #leukwagentjenl #fiat500 #fiat500e #500e #fiat500specialist #Fiat #500 #fiat500electric #leuk #wagentje #elektrischeauto #elektrischrijden #auto #automaat #500elektrisch #fiat500owners #fiat500lovers #fiat500club #fiat500clubnederland #occasion #automotive #cars #carsofinstagram #carporn #nederland #sintoedenrode
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/55 R15
Laadvermogen: 465 kg
Wielbasis: 230 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Inbegrepen afleverpakket: Afleverpakket 1: Dit pakket omvat 1. een geldige APK van minimaal zes maanden; 2. de kosten van kenteken en tenaamstelling; 3. een voorinspectie plus het controleren en op peil zetten van de vloeistoffen; 4. een complete professionele poetsbeurt; 5. voldoende brandstof. Tegen meerprijs bieden wij een nóg uitgebreider afleverpakket en/of een aanvullende garantie.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.242 cc |
| Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
| Max. koppel | 102 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.550 x 1.630 x 1.490 mm |
| Draaicirkel | 9,2 m |
| gewicht | 875 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.340 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 185 - 550 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,9 s |
| Actieradius | 744 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| CO2-uitstoot | 110 g/km |
| Energielabel | B |





