

Fiat 500
0.9 TwinAir Turbo Easy LMV | Radio | Airco
€ 6.450201480.813 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.



| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 7 juli 2014 |
| APK | 8 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 15.910 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Conform de wet consumentenbescherming (artikel 6:193 e.v. BVV) is de advertentieprijs van onze occasions inclusief alle onvermijdbare kosten. Onder onvermijdbare kosten vallen tenaamstellingskosten, voldoende brandstof en een geldige APK keuring. Wilt u meer service? Dan bieden wij bij deze auto een full service pakket aan. Bestaande uit een nieuwe APK, kleine onderhoudsbeurt, professionele poetsbeurt, minimaal een kwart tank brandstof en 6 maanden Autotrust Instap garantie (pakket Shine) voor €799,-.
Gratis aflevering aan huis! Proefrit aan huis is mogelijk in een straal van 25km, bel of mail om een afspraak te maken. Financiering of verzekering nodig? Autobedrijf M. Lijzenga regelt het voor u. Vraag een van onze verkopers voor meer informatie. Inruil is altijd mogelijk. Ondanks de grote zorg die wij besteden aan het inbrengen van gegevens zijn prijs, zetfouten en type aanduidingen voorbehouden. Controleer altijd zelf de opties die uw aankoop zouden kunnen beïnvloeden.
Modelreeks: jan. 2014 - jan. 2015
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 465 kg
Wielbasis: 230 cm
Interieurkleur: Donker grijs
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 5
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Fabrikant: Autobedrijf M. Lijzenga Conradi-Veenlandstrjitte 120 9104BN DAMWALD, NL 0511424173 http://www.lijzengacitroens.nl info@lijzengacitroens.nl
Gratis aflevering aan huis! Proefrit aan huis is mogelijk in een straal van 25km, bel of mail om een afspraak te maken.
Financiering of verzekering nodig? Autobedrijf M. Lijzenga regelt het voor u. Vraag een van onze verkopers voor meer informatie. Inruil is altijd mogelijk. Ondanks de grote zorg die wij besteden aan het inbrengen van gegevens zijn prijs, zetfouten en type aanduidingen voorbehouden. Controleer altijd zelf de opties die uw aankoop zouden kunnen beïnvloeden.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinderinhoud | 875 cc |
| Max. vermogen | 60 kW (82 pk) |
| Max. koppel | 145 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.590 x 1.630 x 1.490 mm |
| Draaicirkel | 9,3 m |
| gewicht | 905 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.370 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 185 - 550 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 173 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,0 s |
| Actieradius | 921 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,4 l/100km (1 op 29,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| CO2-uitstoot | 88 g/km |
| Energielabel | A |





