

Fiat 500
1.2 Lounge|Cruise Control|Panoramadak|
€ 9.350201853.483 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Wijst de weg naar bestemming
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 30 november 2018 |
| APK | 6 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 18.680 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Fiat 500 1.2 Lounge|Cruise Control|Panoramadak|
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Deze goed onderhouden Fiat 500 heeft nog maar weinig op de teller staan. Een jonkie voor een oude prijs! Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. In weer en wind een cabriosensatie? Dat kan met het riante glazen panoramadak. Ook 15 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging horen tot de voorzieningen op deze auto.
Een belangrijke veiligheidsvoorziening is de bediening van het audio-installatiesysteem en het navigatiesysteem via knoppen op het stuur. Dab-ontvangst geeft daarbij een kraakheldere ontvangst. Onbedoeld snijden na het inhalen gebeurt niet meer, dankzij de achteropkomend verkeer waarschuwing. Parkeerplekken worden er niet ruimer op. Maar met de aanwezige parkeersensoren krijgt u deze Fiat 500 zonder problemen op z'n plaats. De elektronische systemen in deze Fiat helpen u actief om comfortabeler te rijden. Een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor houden de omstandigheden onderweg in de gaten. De aanwezige cruise control scheelt lekker in brandstofkosten. En ook bij de flitspaal. En deze auto heeft ook airconditioning, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer als standaard uitrusting.
Zoals u mag verwachten van deze Fiat 500 is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Brake assist verhoogt de remdruk in een noodsituatie zodat u sneller stil staat. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Deze auto wordt geleverd met Garantie en u kunt er dan ook verzekerd van zijn dat hij grondig is gecontroleerd. Laat het ons meteen weten als u interesse heeft in deze auto, dan kunnen we een afspraak maken om u de auto te demonstreren.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Hoewel deze informatie met zorg is samengesteld, kunnen fouten of onvolledigheden voorkomen. Controleer de aanwezigheid en werking van genoemde opties altijd bij bezichtiging of aankoop.
Nieuwsgierig geworden? Bel gerust voor een afspraak.
AutoRoden.nl is een autobedrijf 100% gespecialiseerd in de in- en verkoop van jong gebruikte occasions. Bij ons kunt u terecht voor dealer kwaliteit occasions tegen zeer scherpe prijzen.
Doordat wij onze auto's rechtstreeks inkopen zijn wij in staat om onze auto's tegen handelsprijzen aan te bieden.
AutoRoden B.V.
Westeresch 17
9301ZW Roden
0505029299
info@autoroden.nl
www.autoroden.nl/
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.242 cc |
| Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
| Max. koppel | 102 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.570 x 1.630 x 14.880 mm |
| Draaicirkel | 9,3 m |
| gewicht | 840 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.345 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 185 - 550 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,8 s |
| Actieradius | 813 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| CO2-uitstoot | 99 g/km |
| Energielabel | C |





