

Fiat 500
1.0 Hybrid Dolcevita Pano|Leder|Navi|LMV
€ 11.750202258.072 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 29 juli 2022 |
| APK | 29 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 22.780 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Het is de combinatie van rijplezier en elegantie die Italiaanse auto's zo onweerstaanbaar maakt. De aandrijving van deze Fiat wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Met zijn lederen bekleding is deze Fiat comfortabel en stijlvol. Licht en lucht komen onbelemmerd binnen als het elektrisch bediende glazen panoramadak met één druk op de knop wordt geopend. Natuurlijk behoren 15 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, LED-dagrijverlichting, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Duik in de digitale wereld van mobiliteit waar alles wat u nodig heeft voor een comfortabele en veilige rit, wordt geprojecteerd op het digitale dashboard. Zorgeloos en geconcentreerd rijden? Het navigatiesysteem wijst de weg! Automatische airconditioning verwarmt of koelt het interieur met een druk op de knop. Door de audiobediening op het stuur regelt u het volume zonder moeite. Geniet van een ruime selectie digitale radiostations met de DAB-ontvanger. Ook parkeersensoren achter, regensensor, cruise control, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer horen tot de voorzieningen op deze auto.
De automatische veiligheidssystemen in deze Fiat fungeren als een extra paar ogen. En dat niet alleen, ze kunnen ook actief ingrijpen, om zo u en uw passagiers te beschermen. Een kortere remweg verkleint de kans op een aanrijding. Brake assist helpt actief mee tijdens een noodstop.
Is uw nieuwsgierigheid gewekt? Bel ons dan snel om deze auto te komen bekijken.Voel de passie waarmee de Italiaanse ontwerpers deze auto hebben gebouwd. De aandrijving van deze Fiat wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Deze auto verkoopt zichzelf. Ga maar na: een elektrisch bediend glazen panorama dak én een lederen interieur. Wat valt er dan nog te wensen? Verder is de Fiat uitgerust met: 15 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, LED-dagrijverlichting, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Snelheid, brandstofinfo, noem maar op. Het digitale dashboard houdt u permanent op de hoogte. Goed en overzichtelijk. Het navigatiesysteem brengt u soepel en vlot naar uw bestemming. Bij de luxe van deze auto hoort ook automatische airconditioning. Een andere zender zoeken of het volume wijzigen? Het audiosysteem heeft bediening op het stuur. Geniet van een ruime selectie digitale radiostations met de DAB-ontvanger. Met parkeersensoren achter, regensensor, cruise control, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer is deze Fiat helemaal compleet.
U geniet nog meer van het rijden met uw Fiat omdat u wordt beschermd door intelligente veiligheidssystemen. Als elke meter en elke seconde telt, wilt u dat het remsysteem maximaal presteert. Met de Brake Assist bent u daar zeker van.
Bel nu onze verkoopadviseur voor een proefrit!
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 374 kg
Wielbasis: 230 cm
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Wij hebben een handelsactie waarbij we werken met scherpe, vaste zo meeneemprijzen. Inruil is daarbij uiteraard mogelijk, tegen handelsprijzen.
Heeft u vragen over deze of een van onze andere occasions? Wij helpen u graag verder. U kunt rechtstreeks contact opnemen met ons verkoopteam via tel. 0321-337296, whatsapp 06-82731846 of een e-mail sturen naar verkoop@flevomobiel.nl. Wij zijn u graag van dienst!
Bij de aankoop van een auto gaat het niet alleen om de auto zelf, minstens zo belangrijk is de service en garantie. Wij weten bij Flevo Mobiel als geen ander dat de afweging voor service/garantie voor iedere klant anders ligt. Om deze reden vermelden wij onze zekerheidspakketten los van de verkoopprijs van de auto. U heeft als klant zelf de keuze voor één van onze zekerheidspakketten, elk met z’n specifieke kenmerken en bijbehorende prijs. Bekijk op onze website de kenmerken van de pakketten “Standaard”, ‘’Budget”, “Premium” of ”Deluxe”.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan de advertentie kunnen geen rechten ontleend worden.
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
| Max. koppel | 92 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.571 x 1.627 x 1.488 mm |
| Draaicirkel | 9,3 m |
| gewicht | 964 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.338 kg |
| Inhoud bagageruimte | 185 - 550 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 167 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,8 s |
| Actieradius | 760 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| Energielabel | B |





