
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Fiat 500
La Prima | 10,25" touchscreen radio met Bluetooth, DAB & USB | Automatische airconditioning | Extra getint glas achter

Fiat 500
La Prima | 10,25" touchscreen radio met Bluetooth, DAB & USB | Automatische airconditioning | Extra getint glas achter
€ 32.749202610 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (3 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 34.749 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Modern design en bijzondere techniek bepalen de kwaliteiten van de hybride Fiat 500. We hebben het hier over een nieuwe auto, hij is nu direct leverbaar. De hybride combi van een verbrandingsmotor en een elektromotor zorgt voor zeer laag brandstofverbruik en veel minder uitstoot. Deze Fiat 500 heeft verwarmbare voorstoelen, voor zowel bestuurder als bijrijder. Ook is de auto voorzien van: LED-dagrijverlichting, donker getint glas achter en LED-achterlichten. Zelfs een kleine aanrijding kan flinke kosten veroorzaken. Gelukkig laat de achteruitrijcamera precies zien wat er zich achter de auto bevindt en geeft een waarschuwingssignaal. Automatische airconditioning verwarmt of koelt het interieur met een druk op de knop. Het luxeniveau in deze Fiat is niet alleen gericht op comfort, maar ook op uw veiligheid. Tal van sensoren helpen u om de omgeving in de gaten te houden. De automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat automatisch de verlichting wordt ingeschakeld als het donker wordt, wat bijvoorbeeld in tunnels erg handig is. En de regensensor zet de ruitenwissers aan zonder dat u eraan hoeft te denken. Starten en lopen, zonder contactsleutel. De keyless start signaleert de elektronische sleutel die u mee heeft en een druk op de startknop is voldoende. Met automatisch dimmende binnenspiegel en in hoogte verstelbaar stuur is deze auto helemaal compleet. De Fiat 500 is uw trouwe partner onderweg, want hij houdt continu voor u de situatie op en om de weg in de gaten. Volautomatische veiligheidssystemen kunnen daarbij ingrijpen om u voor gevaarlijke situaties te behoeden. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze Fiat. Natuurlijk is dit een splinternieuwe auto en hij wordt dus geleverd met volledige fabrieksgarantie. Daarbij kunnen we u verschillende gunstige financieringsvormen aanbieden. We maken graag een afspraak met u.
.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Extra getint glas achter
- 17” lichtmetalen velgen Diamond Cut (205/45 R17)
- Automatisch dimmende LED koplampen ‘Infinity Design’
- Buitenspiegelkappen in hoogglans zwart uitgevoerd
- Chromen raamomlijsting
- Panoramisch glazen dak met zonnescherm
- Welkomstverlichting
Infotainment
- 7" TFT informatiedisplay in kleur
- Ingebouwd navigatiesysteem
- Uconnect Live
Interieur
- Isofix bevestigingspunten op de achterstoelen
- 6-voudig handmatig verstelbare voorstoelen
- Achterbank in delen neerklapbaar (50/50)
- Dashboard in mat-parelmoer afwerking
- In hoogte verstelbare stuurkolom
- Stuurwiel – soft touch bi-colour kunstleder én multifunctioneel
- Velour vloermatten vóór en achter met 500 logo
- Verwarmbare voorstoelen
Uitrusting
- 10,25" touchscreen radio met Bluetooth, DAB & USB
- 360° parkeersensoren
- Achteruitrijcamera met dynamische hulplijnen
- Apple Carplay® / Android Auto™ voorbereiding
- Audiosysteem met 6 speakers
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Autonomous Emergency Braking System (AEBS)
- Bandenreparatieset Fix & Go
- Bestuurders- en passagiersairbag voor
- Blind Spot Monitoring System
- Draadloze telefoonoplader
- E-Call hulpdienstlijn
- Elektrisch bedienbare ramen rondom - One Touch
- Elektrische handrem incl. Auto-Hold
- Elektrisch verwarmbare achterruit
- ESC (Electronic Stability Control)
- Gordijnairbags voor en achter
- Intelligent Speed Assist (ISA)
- JBL Premium audiosysteem
- Lane Departure Warning System (LSS)
- Pack Top Plus
- USB-A en USB-C aansluiting op de middenconsole
- Vermoeidheidsdetectie bestuurder
Meer informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Referentienummer: 823242913
Productienummer: 823242913
Technische informatie
Type hybride: Volledig hybride
Actieradius: 685 km
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 183 kg
Wielbasis: 232 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Broekhuis Basis: Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1102 kg
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (3 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.000 cc |
| Max. vermogen | 48 kW (65 pk) |
| Max. koppel | 92 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.630 x 1.680 x 1.530 mm |
| gewicht | 1.002 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.185 kg |
| Inhoud brandstoftank | 37 l |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 17,3 s |
| Actieradius | 685 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| CO2-uitstoot | 122 g/km |
Opties
Broekhuis Abarth Alfa Romeo Citroën DS Fiat Jeep Lancia Peugeot Zwolle
Nikolaus Ottostraat 118013 NG Zwolle














