
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Fiat 500
1.4 T-Jet Abarth Elaborabile | Nieuw Binnen! | Leder | Airco | PDC
€ 9.7482015166.539 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 29 oktober 2015 |
| APK | 20 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 21.932 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Deze auto word op dit moment voor u gereinigd.
Omdat wij deze occasion u niet willen onthouden adverteren wij de auto alvast met een beperkt aantal foto’s.
De uitgebreide fotoreportage en meer informatie volgt nog!
Deze Fiat 500 1.4 T-Jet Abarth Elaborabile is een compacte sportieve hatchback met een uitgesproken karakter en een geweldige rijbeleving. De krachtige 1.4 T-Jet motor zorgt voor pittige prestaties en het echte Abarth-gevoel bij iedere rit.
De auto is uitgevoerd met luxe extra’s zoals lederen bekleding, airconditioning en parkeersensoren, wat zorgt voor extra comfort en gemak. Daarnaast is de koppeling recent vervangen, wat een mooi pluspunt is voor de volgende eigenaar.
Met zijn sportieve uitstraling, compacte formaat en levendige rijeigenschappen is deze Abarth een echte liefhebbersauto.
Deze Fiat komt uit 2015 en heeft een kilometerstand van 166.539 km. Een sportieve en unieke hatchback die klaarstaat voor zijn volgende eigenaar.
Deze occasion is te bezichtigen bij ons aan de Kapitein Nemostraat 18 in het mooie Emmen.
Bij ons kunt u alles inruilen, uiteraard uw huidige auto maar ook uw caravan, camper, motorfiets, scooter, brommobiel of boot! Ook zonder APK of met schade.
Neem gerust eens contact op met een van onze verkopers voor een vrijblijvend voorstel, dit kan ook via Whatsapp via +31591820350.
Standaard worden onze occasions rijklaar aangeboden (tenzij expliciet aangegeven), daarnaast bieden wij afleverpakketten aan,
Hierbij onze mogelijkheden:
Afleverpakketten
Hierbij onze mogelijkheden;
Aflevering zo mee (Zonder pakket): € 20,-
• Tenaamstelling nieuwe auto.
• Vrijwaren inruilauto.
• Vloeistoffen controle
Aflevering Van Leeuwen basis: € 295,-
• Tenaamstelling nieuwe auto.
• Vrijwaren inruilauto.
• Nieuwe APK inclusief voortkomende kosten.
Aflevering Van Leeuwen Comfort: € 445,-
• Van Leeuwen basis +
• Nieuwe olie, nieuw oliefilter
• Overige vloeistoffen controleren en bijvullen.
Aflevering Van Leeuwen compleet: € 895,-
• Van Leeuwen Comfort +
• Onderhoudsbeurt volgens schema.
• 3 maanden/10.000 KM volledige garantie.*
*Geldig voor auto’s boven de € 7500,- tot 175.000km.
Daarnaast: werken wij ook samen met Autotrust
• Vraag de verkoper naar de voorwaarde.
• Reparatie in eigen regio.
• Snel en eenvoudig claimen bij pech.
• Tot 24 maanden zorgeloos rijden
Deze auto financieren? Ook dit is mogelijk.
Uiteraard bent u vrij om zonder afspraak langs te komen, echter raden wij wel altijd aan om even te bellen voor vertrek om teleurstelling te voorkomen.
Een afspraak is snel gemaakt via 0591 820 350.
Tot snel!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 16"
Infotainment
- Audio-installatie
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Armsteun
- Stuur verstelbaar
Overige
- Bluetooth
- Extra getint glas achter
Meer informatie
Modelreeks: okt. 2012 - aug. 2016
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 415 kg
Wielbasis: 230 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Fabrikant: van Leeuwen Auto's Kapitein Nemostraat 18 7821AC EMMEN, NL 0591-820350 http://www.vanleeuwenemmen.nl verkoop@vanleeuwenemmen.nl
Bedrijfsinformatie
Openingstijden:
Maandag t/m Vrijdag: 09:00 uur tot 18:00 uur.
Zaterdag: 08:30 uur tot 17:00
Zondag gesloten.
Telefoon: 0591-820350
E-mail: info@vanleeuwenemmen.nl
Disclaimer
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.
Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder (Tel: 0591-820350).
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.368 cc |
| Max. vermogen | 104 kW (142 pk) |
| Max. koppel | 206 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.660 x 1.630 x 1.490 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.010 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.425 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 185 - 550 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,1 s |
| Actieradius | 583 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,9 l/100km (1 op 12,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| CO2-uitstoot | 139 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
Van Leeuwen Auto's Emmen
Kapitein Nemostraat 187825 AW Emmen
























