
Fiat 500
0.9 TwinAir 500S - ORGINEEL NEDERLANDSE AUTO - EERSTE EIGENAAR! - UITGEBREIDE ONDERHOUDSGESCHIEDENIS AANWEZIG - ALL-SEASON BANDEN - ELEKTRISCHE RAMEN

Handmatig
Benzine
Hatchback
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 16 november 2013 |
| APK | 16 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 16.890 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Omschrijving
AANKOMENDE ZONDAG - ! KOOPZONDAG 31 MEI ! (11:00 tot 16:00!)****
Op zondag 31 mei bent u van harte welkom tijdens onze koopzondag!
Kom vrijblijvend langs om ons aanbod occasions te bekijken, een proefrit te maken of advies te krijgen van ons team. We zijn geopend van 11:00 tot 16:00!
!! Zekerheid !!
Koopt u een auto bij Auto Hommel, dan koopt u zekerheid! Dat betekent kwaliteit, service en een persoonlijke benadering.
Bij Auto Hommel heb jij de keuze voor een Afleverpakket:
HOMMEL SERVICEPAKKET – GRATIS!
- Stralende glimlach!
- Géén nummer, maar persoonlijke service
- Lekker bakje koffie mét een koekje
- Gratis taxatie + advies voor verkoop
- Gratis wassen in Hommel Wasstraat voor taxatie
BASIS AFLEVERPAKKET - €295,-
Auto wordt onder de volgende condities geleverd:
- Basis Afleverbeurt
- 12 maanden Wettelijke Garantie
- Wasbeurt in Hommel Wasstraat
- Vrijwaring inruilauto
- Aflevercadeau
AFLEVERPAKKET - €595,-
Enkel geldig voor auto’s tot 4 jaar oud en met een maximale kilometerstand van 40.000km.
Auto wordt onder de volgende condities afgeleverd:
- Hommel Afleverbeurt + Rapport
- APK minimaal 12 maanden
- BOVAG Garantie 12 maanden
- CarProf Pechhulp 12 maanden
- BOVAG 40-puntencheck + Rapport
- EV: State-Of-Health (SOH) rapport
- NAP Tellerrapport
- Poetsbeurt
- Volle tank brandstof / EV: volle accu
- Vrijwaring inruilauto
- Aflevercadeau
HOMMEL AFLEVERPAKKET - €795,-
Auto wordt onder de volgende condities geleverd:
- Hommel (uitgebreide) Afleverbeurt + Rapport
- APK minimaal 12 maanden
- BOVAG Garantie 12 maanden
- CarProf Pechhulp 12 maanden
- BOVAG 40-puntencheck + Rapport
- EV: State-Of-Health (SOH) Rapport
- NAP tellerrapport
- Poetsbeurt
- Volle tank brandstof / EV: volle accu*
- Vrijwaring inruilauto
- Aflevercadeau*
Koop jij een Toyota, Suzuki of ander automerk met resterende Fabrieksgarantie, dan bieden wij jou een soort gelijke garantie, maar dan via onze eigen CarProf verzekering! Vraag naar de mogelijkheden.
Deze Fiat 500S is uitgerust in de Sport uitvoering.
Unieke kenmerken van deze 500 Sport:
- Origineel Nederlandse geleverde auto
- Ingeruild door de eerste eigenaar!
- Zeer goed, uitgebreid en aantoonbaar onderhouden door een garagebedrijf
- Radio
- Airco
- Vierseisoensbanden
- Stuurbekrachtiging
Geïnteresseerd? Neem dan contact op een van onze verkopers via +3176-2059205 of stuur een e-mail naar verkoop@autohommel.nl.
U bent ook van harte welkom voor een proefrit! Onder het genot van een lekker kopje koffie maken wij graag kennis met u en kunt u direct een kijkje nemen in onze showroom aan de Penningweg 1 in Etten-Leur.
Over Auto Hommel
Zoekt u een betrouwbare garage, waarbij service en klantvriendelijkheid nog hoog in het vaandel staat? Dan bent u bij Auto Hommel aan het juiste adres. Auto Hommel is dé garage voor alle merken! Een lekker kopje koffie staat voor u klaar. Kijk ondertussen dan ook even in onze showroom en op ons grote buitenterrein. Wij helpen u graag verder.
Auto Hommel Etten-Leur heeft een groot aanbod (jong) gebruikte occasions op voorraad. Staat uw droomauto er niet tussen? Geen probleem, wij gaan (gratis) voor u op zoek naar de auto van uw dromen!
Disclaimer
Deze advertentie is met veel zorgvuldigheid opgemaakt. Toch kan het zo zijn dat er door de complexiteit opties over het hoofd worden gezien, of per ongeluk worden aangevinkt. Controleer zelf altijd goed welke opties voor u belangrijk zijn. Op deze internet advertentie kan namelijk nooit aanspraak worden gemaakt.Ondanks onze grote zorgvuldigheid kunnen aan deze advertentie geen rechten worden ontleend!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Extra getint glas
Overige
- Persoonlijke service
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2007 - 2016
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 465 kg
Wielbasis: 230 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 92 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4 l/100km (1 op 25,0)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,6 l/100km (1 op 27,8)
Beschikbare afleverpakketten:
- Hommel Servicepakket (inbegrepen):
HOMMEL SERVICEPAKKET – GRATIS!
- Stralende glimlach!
- Géén nummer, maar persoonlijke service
- Lekker bakje koffie mét een koekje
- Gratis taxatie + advies voor verkoop
- Gratis wassen in Hommel Wasstraat voor taxatie
Dit afleverpakket bevat: Gratis taxatie + advies voor verkoop, Gratis wassen in Hommel wasstraat voor taxatie, Lekker bakje koffie mét koekje, Persoonlijke service, Stralende Glimlach
- Basis Afleverpakket (€ 295 meerprijs):
BASIS AFLEVERPAKKET - €295,-
Auto wordt onder de volgende condities geleverd:
- Basis Afleverbeurt
- Wettelijke Garantie
- Wasbeurt in Hommel Wasstraat
- Vrijwaring inruilauto
- Tenaamstelling
- Aflevercadeau
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Hommel Servicepakket"): Wettelijke Garantie 12 maanden (12 maanden garantie); 12 maanden Wettelijke garantie, Aflevercadeau, Basis Afleverbeurt, Geldige APK, RDW-leges, Tenaamstelling, Vrijwaring inruilauto, Wasbeurt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Fiat Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.fiat.nl info@fiat.nl


Fiat 500 1.2 - 2009 – 289.419 km - Klokje Rond
- Klokje rond
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinderinhoud | 875 cc |
| Max. vermogen | 63 kW (86 pk) |
| Max. koppel | 145 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.550 x 1.627 x 1.488 mm |
| Draaicirkel | 9,3 m |
| gewicht | 905 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.370 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 185 - 550 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 173 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,0 s |
| Actieradius | 875 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,6 l/100km (1 op 27,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,0 l/100km (1 op 25,0) |
| CO2-uitstoot | 92 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Auto Hommel
Penningweg 14879 AE Etten-Leur



































