
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Fiat 500
1.4T-Jet Turismo 595 / Oz wheels / Manual / 165hp / Cognac leather / Striping / NL delivery / UNIQUE ABARTH!

Fiat 500
1.4T-Jet Turismo 595 / Oz wheels / Manual / 165hp / Cognac leather / Striping / NL delivery / UNIQUE ABARTH!
€ 16.999201892.548 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 2 november 2018 |
| APK | 11 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 32.024 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Deze unieke naar smaak samengestelde Abarth 595 is er eentje voor de liefhebber of liefhebster. Uitgevoerd in het stijlvolle Grigio metallic tegenover Cognac leder interieur gecombineerd met rode Abarth striping en de juiste Oz velgen in het goud maken het plaatje af. Compact van formaat, maar ultiem qua beleving , zoals Abarth het bedoeld heeft! Dit betreft de handgeschakelde transmissie voor een ultieme beleving en puurheid! Het exterieur straalt sportiviteit uit zonder over de top te zijn. De Grigio metallic lak geeft deze 595 een ultiem uiterlijk zoals je ze zelden tegen komt. Dit tezamen met agressieve uitstraling én het geluid waar iedere Abarth-rijder direct enthousiast van wordt.
History & staat:
Leuk te vermelden is dat het een origineel Nederlands exemplaar betreft. Alles aan deze wagen valt te herleiden tot aan de oorsprong. Nieuw geleverd eind 2018 door Fiat/Abarth dealer Kien te Velp intern waar de auto ook bij hun intern op naam heeft gestaan. In 2020 werd de auto aangekocht door een particulier die de auto tot 2025 in bezit heeft gehad. De Abarth werd grotendeels door dealers als mede later specialistisch onderhouden. De auto werd daarna ingeruild en in voorjaar 2025 aangekocht door onze klant. Uiteindelijk heeft deze mevrouw de Abarth ruim 1+ jaar gehad en deze auto bij ons ingeruild op een Bmw met meer ruimte. Wij leveren deze auto rijklaar inclusief huisgarantie. Ook optisch in zeer verzorgde staat , dit zowel qua in als exterieur!
Aanvullende opties en accessoires
Specifiek
- Bekerhouder
- Bluetooth carkit
- Boorddocumentatie aanwezig
- Led dagrij verlichting
Overige
- Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
- Audiobediening op het stuur
- Automatisch dimmende binnenspiegel
Meer informatie
Constructiejaar: 2018-11
Laadvermogen: 415 kg
Wielbasis: 230 cm
Interieurkleur: Bruin
Emissieklasse: Euro 6
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.368 cc |
| Max. vermogen | 121 kW (165 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.660 x 1.630 x 1.480 mm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| gewicht | 1.010 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.425 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 185 - 550 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 216 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 s |
| Actieradius | 583 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,9 l/100km (1 op 12,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| CO2-uitstoot | 139 g/km |
| Energielabel | G |
Opties
Maaskant Auto's
Pampus 43251 ND Stellendam








































