

Fiat 500
1.0 Hybrid Lounge AIRCO-NAVI by CARPLAY-LMV-CRUISE CONTROL
€ 10.450202070.142 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 2 november 2020 |
| APK | 14 juni 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 16.935 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Het is een mooie auto, deze Fiat 500 uit 2020, hij heeft 70142 kilometer gelopen. Hij rijdt lekker, deze Fiat. Pittig ook. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 15 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Je weet altijd waar je moet zijn, dankzij het audio-navigatiesysteem. Deze Fiat 500 is voorzien van sensoren aan de achterzijde om een achteropkomend verkeer waarschuwing te geven als de afstand tussen u en een achterligger te klein is. Voor de audiobediening hoeft u uw ogen geen seconde van de weg te houden. Alle functies bevinden zich op het stuur, onder uw vingertoppen. Met de DAB-ontvanger luistert u naar glasheldere digitale radio. Nooit meer last van een slapende rechtervoet dankzij de uitgekiende cruise control! Natuurlijk behoren airconditioning, lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Zoals u mag verwachten van deze Fiat 500 is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Bij een noodstop levert de Brake Assist automatisch nóg meer remkracht om de remweg te verkorten.
Daarbij wordt deze auto aan u geleverd met BOVAG Garantie. Natuurlijk bent u van harte welkom om deze auto in ons bedrijf te komen bekijken. Laat u ons weten wanneer u wilt komen?
Modelreeks: feb. 2020 - sep. 2021
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Accutype: lithium-ion
Laadvermogen: 405 kg
Wielbasis: 230 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Garantie: BOVAG Garantie 12 maanden
Garantie: 12 maanden
Garantie: Op deze auto krijgt u 12 maanden garantie volgens BOVAG voorwaarden
Fabrikant: Autobedrijf Tanis Noordkade 44 2741EW WADDINXVEEN, NL 0182610812 http://www.autobedrijftanis.nl reactie@autobedrijftanis.nl
Welkom bij Autobedrijf Tanis, wij zijn een familiebedrijf gespecialiseerd in de verkoop en onderhoud van betrouwbare occasions. Altijd keuze uit ruim 75 kwaliteit occasions met all-in prijzen & inclusief Garantie.
Dat is gaan voor zekerheid en service van een familiebedrijf! Geen verrassingen achteraf!
Om onze kwaliteit te waarborgen zijn wij aangesloten bij de BOVAG de branche organisatie voor het universele autobedrijf.
U kunt in onze werkplaats dan ook terecht voor alle onderhoudswerkzaamheden aan personenauto’s en lichte bestelwagens.
Ook zijn wij erkend door de RDW voor het APK keuren van uw vierwieler.
Naast de gebruikelijke onderhoudswerkzaamheden kunt u terecht in onze werkplaats voor Chiptuning – Bandenservice – Storingsdiagnose – Ramen tinten – Distributie riem/ketting vervangen – Aircoservice – Ozonbehandeling.
Eigenlijk alle werkzaamheden die uw auto in topconditie houden.
Onze occasions zijn per direct leverbaar en veelal inclusief 12 maanden BOVAG garantie. Dit alles tegen een All-in prijs.
Hoe gaat het in zijn werk:
• Wij controleren de occasions bij binnenkomst in onze werkplaats op 88 punten.
• De auto krijgt een technische controle en onderhoudsbeurt volgens de fabrieksopgave.
• Controle van de distributieriem/ ketting, zo nodig wordt deze vervangen.
• Banden en remmen worden gecontroleerd en ook zo nodig vervangen.
• Nu is de auto technisch in orde, nu gaat de auto voor de juiste looks.
• De auto wordt gecontroleerd op beschadigingen en zo nodig laten wij deze restylen of spuiten. Tenslotte wordt het uw nieuwe auto.
• Daarna gaat de auto naar de poetsafdeling om hem in nieuwstaat te brengen.
• Uw toekomstige auto gaat op de foto en is te bewonderen op onze website en alle autoportalen.
ViaBovag – Autotrack – Autoscout24 – Autowereld – Gaspedaal – Marktplaats – ANWB
Nederland Mobiel – Financiallease.nl – Autokan – DTC lease – 0800lease – NationaleAutolease – Plusadvies – Financialleaseforyou.nl – ROS Finance
U bent van harte welkom in onze showroom in Waddinxveen waar u onder het genot van een heerlijke vers gezette kop koffie rustig kunt kijken naar uw volgende auto.
Uw nieuwe auto staat bij Autobedrijf Tanis in Waddinxveen!
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
| Max. koppel | 92 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.570 x 1.630 x 1.490 mm |
| Draaicirkel | 9,3 m |
| gewicht | 955 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.360 kg |
| Inhoud bagageruimte | 185 - 550 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 167 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,8 s |
| Actieradius | 897 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,4 l/100km (1 op 29,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,9 l/100km (1 op 25,6) |
| CO2-uitstoot | 119 g/km |
| Energielabel | B |






