

Fiat 500
1.0 TwinAir Easy
€ 4.4502013135.572 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 29 maart 2013 |
| APK | 9 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 14.850 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Bent u op zoek naar een compacte en stijlvolle stadsauto? Dan is deze rode Fiat 500 1.0 TwinAir Easy uit 2013 wellicht de perfecte keuze voor u. Met zijn opvallende verschijning en praktische eigenschappen is deze Fiat 500 een ideale partner voor zowel dagelijkse ritten als avonturen in de stad.
Deze uitvoering van de Fiat 500 wordt aangedreven door een 1.0 liter TwinAir benzinemotor, die zorgt voor een vermogen van 65 PK. Met een kilometerstand van 135572 kilometer heeft deze auto nog vele kilometers voor de boeg. De hatchback carrosserie met 3 deuren maakt het instappen gemakkelijk en biedt voldoende ruimte voor passagiers en bagage.
Wat deze Fiat 500 1.0 TwinAir Easy extra comfortabel maakt, zijn onder andere de verstelbare stuurkolom, waardoor u altijd de ideale zitpositie vindt. De aanwezigheid van hoofd airbags achter zorgt voor een verhoogde veiligheid voor alle inzittenden. Daarnaast zijn de buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, wat handig is bij verschillende weersomstandigheden.
Op warme dagen biedt de airconditioning in deze Fiat 500 verkoeling, zodat u comfortabel kunt blijven rijden. Het Anti Blokkeer Systeem (ABS) draagt bij aan de veiligheid en stabiliteit van de auto, vooral in situaties waarbij hard geremd moet worden op glad wegdek.
Als u op zoek bent naar een betrouwbare en hippe auto voor alledaags gebruik, dan is deze rode Fiat 500 1.0 TwinAir Easy uit 2013 een uitstekende keuze. Neem contact met ons op via 0628576846 voor meer informatie of om een proefrit te plannen. RF de Wit Auto's staat voor u klaar om u te helpen bij het vinden van uw ideale auto!
Wilt u er liever een afleveringsbeurt bij?
Onderhoudsbeurt A €199,-
- APK
- Kleine beurt
Onderhoudsbeurt B €499,-
- APK
- Grote beurt
- 3 maanden garantie
Wilt u de auto liever zo meenemen? Bel ons voor de prijs.
Heeft u vragen? of wilt u een proefrit maken? Bel ons gerust op.
Tel 06-28576846 (Whatsapp mogelijk)
Wij kunnen zelf 24/7 tenaamstellen, wij zijn dus niet afhankelijk van het postkantoor,
Inruil mogelijk.
Bezichtiging in de avond en weekend mogelijk,
Locatie Showroom
Buitenweg 12, 2931AC
Krimpen a/d lek
06-28576846
Modelreeks: jul. 2012 - jan. 2014
Wielbasis: 230 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 95 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Referentienummer: 6118
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinderinhoud | 964 cc |
| Max. vermogen | 48 kW (65 pk) |
| Max. koppel | 88 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.546 x 1.627 x 1.488 mm |
| Draaicirkel | 9,3 m |
| gewicht | 840 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.305 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 185 - 550 l |
| Inhoud brandstoftank | 37 l |
| Topsnelheid | 159 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,0 s |
| Actieradius | 902 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,5 l/100km (1 op 28,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| CO2-uitstoot | 95 g/km |
| Energielabel | A |





