

Fiat 500C
sport 1.2 Lounge CABRIO
€ 5.5002014145.983 km
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Panorama dak
Extra licht door glazen dakhemel
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Zitten als een vorst
Extra licht door glazen dakhemel
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 29 september 2014 |
| APK | 2 juli 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 20.335 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Italiaanse auto's verloochenen hun identiteit niet. Dat geldt ook voor deze Fiat 500 C. De aandrijving van deze Fiat wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde versnellingsbak. Het panoramadak geeft extra sfeer aan het interieur en biedt een prachtige doorkijk naar buiten. Ook 16 inch lichtmetalen velgen, in delen neerklapbare achterbank en windscherm horen tot de voorzieningen op deze auto.
Gemakkelijk en veilig is bediening voor het audio-installatiesysteem met knoppen op het stuur. Superstrak parkeren wordt een eitje dankzij de parkeersensoren. Het maakt niet uit hoe warm het buiten is, want met de airconditioning bepaalt u zelf de binnentemperatuur. Extra opties op deze auto zijn: lederen sportstuur, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en lederen versnellingspook.
In de Fiat 500 C heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Autorijden wordt steeds eenvoudiger. Wat dacht u bijvoorbeeld van de hill hold control? Onbeweeglijk stilstaan op een hellend vlak gaat volledig automatisch.
Als u nieuwsgierig bent naar deze auto, neem dan snel contact met ons op.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 440 kg
Wielbasis: 230 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Wij zijn open op afspraak!
Neem dus snel contact met ons op en wij zetten de auto graag voor u klaar. Betaalt u de auto liever in maandtermijnen? Ook hierin kunnen wij u volledig voorzien.
ACT Automotive
Wij hebben altijd een ruim aanbod aan occasions op voorraad in onze showroom. Kom vrijblijvend kijken, u bent van harte welkom!
• Inruil is altijd mogelijk uitsluitend tegen handelsprijzen
• Alle informatie is onder voorbehoud van type- en specificatiefouten
Openingstijden (op afspraak)
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
Zaterdag geopend van 09.00 t/m 17.00 uur
Proefritten zijn enkel mogelijk op afspraak!
ACT Automotive
Op het veldje 44
6176BK Spaubeek
Tel: 0627960244
E-mail: info@act-automotive.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.242 cc |
| Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
| Max. koppel | 102 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.546 x 1.627 x 1.488 mm |
| Draaicirkel | 9,3 m |
| gewicht | 880 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.320 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 182 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,8 s |
| Actieradius | 744 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| CO2-uitstoot | 119 g/km |
| Energielabel | C |





