

Fiat 500
0.9 TwinAir 80pk Turbo Mirror Airco Cruise Control 15inch LM *Chrome pack* 47123km! NL auto
€ 7.950201747.123 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 9 september 2017 |
| APK | 4 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 16.935 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
In keurig nette staat verkerende Fiat 500 0.9 TwinAir 59kw/80pk Turbo 3Drs Handgeschakeld Mirror Edition. Betreft een originele Nederlandse Fiat. Afkomstig van de 3e particuliere eigenaar. Met origineel 47123km Tellerrapport aanw. Af-fabriek gespoten in de kleur Deep Black Metallic. Netjes onderhouden. Verder is de Fiat voorzien van o.a. Airco.Cruisecontrol(achteraf ingebouwd)15inch LM velgen.Elek.ramen.Elek.spiegels.CV afstand bediend.Chrome accenten exterieur.Radio/Aux/Bluetooth/Multi-Media.2xsleutel aanw.Onderhoudsboekje aanw.
De genoemde vraagprijs voor deze auto is inclusief een geldige apk van minimaal 3 maanden en poetsbeurt. Tevens heeft de desbetreffende occasion een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad voor aflevering. De nieuwe auto wordt op uw naam overgeschreven en bij inruil krijgt u een RDW vrijwaring van uw in te ruilen auto. Bovenstaande afleverkosten zijn bij de vraagprijs inbegrepen.
Tegen een meerprijs van €750,00 kunt u gebruik maken van het Full-service afleverpakket. Hierbij wordt uw auto voorzien van een nieuwe APK, afleverbeurt volgens fabrieksvoorschrift, halve tank Euro 98 brandstof, Nazorg (poetsen) en 12 maanden BOVAG garantie.
Voor bedrijfswagens geld een BOVAG garantie termijn van 6 maanden BOVAG garantie!
Voor meer gegevens of beschikbaarheid van de auto, kunt u telefonisch contact opnemen op nummer 0341-360051 of mail naar info@veenhuisen.nl
Tevens zijn wij ook via Whatsapp bereikbaar binnen onze gebruikelijke openingstijden.
Maandag t/m vrijdag van 8:00 tot 17:30 en op zaterdag van 8:00 tot 12:30.
Op ons mobiele nummer: 06-39459214.
Bekijk onze website voor een uitgebreide fotoreportage.
.
Disclaimer: Ondanks de zorg die besteed wordt aan een zo correct mogelijke invoer van de gegevens. kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten of onjuiste informatie van welke aard dan ook.
Onze openingstijden zijn, van maandag t/m vrijdag van 8:00 tot 17:30 en op zaterdag van 8:00 tot 12:30.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 465 kg
Wielbasis: 230 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 88 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,4 l/100km (1 op 29,4)
Aantal eigenaren: 3
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket: De genoemde vraagprijs voor deze auto is inclusief een geldige apk van minimaal 3 maanden en poetsbeurt. Tevens heeft de desbetreffende occasion een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad voor aflevering. De nieuwe auto word op uw naam overgeschreven en bij inruil krijgt u een RDW vrijwaring van uw in te ruilen auto. Bovenstaande afleverkosten zijn bij de vraagprijs inbegrepen.
EU verantwoordelijke: Stellantis Fiat Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.fiat.nl info@fiat.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinderinhoud | 875 cc |
| Max. vermogen | 59 kW (80 pk) |
| Max. koppel | 145 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.570 x 1.630 x 1.488 mm |
| Draaicirkel | 9,3 m |
| gewicht | 905 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.370 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 185 - 550 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 171 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,0 s |
| Actieradius | 921 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,4 l/100km (1 op 29,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| CO2-uitstoot | 88 g/km |
| Energielabel | A |





