

Fiat 500
1.2 Popstar / 87207 km
€ 6.999201587.207 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 30 september 2015 |
| APK | 11 juli 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 16.065 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
U rijdt gemakkelijk, comfortabel en zonder zorgen met deze Fiat 500. De aandrijving van deze Fiat wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Ook is de auto voorzien van: 15 inch lichtmetalen velgen en in delen neerklapbare achterbank.
U vindt in deze auto ook airconditioning. En deze auto heeft ook centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur als standaard uitrusting.
In de Fiat 500 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. De hill hold control zorgt voor een onbeweeglijke positie bij stilstand op elke helling.
Even bellen voor een afspraak en u kunt deze auto van top tot teen zelf bekijken.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/55 R15
Laadvermogen: 465 kg
Wielbasis: 230 cm
Interieurkleur: Donkergrijs
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Op onze website www.vanhappenautos.nl ziet u een uitgebreide fotoreportage. Wij bieden u absolute netto bodem prijzen. De auto's krijgen bij binnenkomst een INKOOP-CHECK, zodat niks over het hoofd gezien wordt. De voordelen van Van Happen Auto's op een rijtje: Door directe inkoop van Dealers kunnen wij u ook vaak de onderhouds-historie garanderen. Kilometers (Nationale Auto Pas) en bouwjaren gegarandeerd. Meer dan 35 jaar ervaring in deze branche, dus wij weten waar we over praten. Fantastische service en after-sales! Iedere week 20 tot 25 nieuwe auto's op voorraad.
Altijd 75 auto's op voorraad !! En wij hanteren GEEN AFLEVERINGS-KOSTEN !! Kom gerust langs in ons onlangs geheel vernieuwde showroom .
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.242 cc |
| Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
| Max. koppel | 102 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.550 x 1.630 x 1.490 mm |
| Draaicirkel | 9,3 m |
| gewicht | 840 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.305 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 185 - 550 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,8 s |
| Actieradius | 744 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| CO2-uitstoot | 111 g/km |
| Energielabel | C |





