

Fiat 500C
1.0 Hybrid Dolcevita Cabrio | Climate Control |
€ 15.445202342.296 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (3 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 23 mei 2023 |
| APK | 23 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 23.229 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Vanaf 1 november 2016 worden de prijzen van onze gebruikte auto’s, conform de wet Consumenten bescherming (artikel 6:193 e.v. BVV), getoond inclusief alle onvermijdbare kosten. Dit is inclusief tenaamstellingkosten, voldoende brandstof en een geldige APK Keuring. Voor aanvullende pakketten klik op onderstaande link:
www.jelletalsma.nl/afleverpakketten/
Disclaimer. Ondanks de zorg aan de correcte invoer van de gegevens van de aangeboden auto's. Kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten, omissies of onvolkomenheden in de gegevens. Een deel van de informatie wordt automatisch toegevoegd.
Zodra de zon zich laat zien, kunt u heerlijk genieten achter het stuur van deze cabriolet. Techniek en design helemaal van nu. Kilometerstand van gisteren. Deze bijna-nieuwe Fiat 500 C heeft z'n nestveren afgeschud en is klaar om te vliegen. De aandrijving van deze Fiat wordt verzorgd door een driecilinder benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Het glazen panoramadak zorgt voor een onovertroffen uitzicht. Tot de voorzieningen van deze auto behoren LED-dagrijverlichting, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Alle benodigde informatie helder in beeld: het digitale dashboard is een geweldige rijhulp. Er is geen bestemming die het aanwezige full map navigatiesysteem niet kent. Dat rijdt lekker! Natuurlijk is er ook automatische airconditioning aanwezig. Het geluidssysteem is gemakkelijk en veilig te bedienen vanaf het stuur. Voor storingvrije digitale radio-ontvangst zorgt de DAB-ontvanger. Deze auto is voorzien van parkeersensoren achter, regensensor, cruise control, lederen stuur, centrale portiervergrendeling en boordcomputer.
De intelligente veiligheidssystemen in deze auto waken continu over uw veiligheid. Een noodsituatie? Dan is remmen cruciaal. Daarom heeft deze Fiat 500 C Brake Assist als remondersteuning.
Ervaar de ultieme vrijheid en maak een proefrit. Bel nu voor een afspraak!
Modelreeks: jan. 2020 - sep. 2025
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 380 kg
Wielbasis: 230 cm
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Fabrikant: Jelle Talsma Leeuwarden Saturnusweg 6 8938AW LEEUWARDEN, NL 0582881080 https://www.boschcarservicejelletalsma.nl info@jelletalsma.nl
Jelle Talsma Autobedrijven bestaat al 114 jaar en is een begrip in Friesland met vestigingen in Leeuwarden en Heerenveen. Tevens zijn wij dankzij jarenlange dealerschapen van de merken Fiat, Jeep, Alfa Romeo, Fiat Bedrijfswagens en Lancia specialist geworden van deze merken.
Disclaimer. Ondanks de zorg aan de correcte invoer van de gegevens van de aangeboden auto's. Kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten, omissies of onvolkomenheden in de gegevens. Een deel van de informatie wordt automatisch toegevoegd.
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (3 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
| Max. koppel | 92 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.570 x 1.630 x 1.490 mm |
| Draaicirkel | 9,3 m |
| gewicht | 958 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.338 kg |
| Inhoud bagageruimte | 185 - 550 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 167 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,8 s |
| Actieradius | 760 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| CO2-uitstoot | 108 g/km |
| Energielabel | B |





