
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Fiat 500
1.4 T-Jet Abarth Turismo | Automaat | Cabrio | Leer
€ 19.950201767.798 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 21 augustus 2017 |
| APK | 1 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 36.770 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Fiat 500 1.4 T-Jet Abarth Turismo | Automaat | Cabrio | Leer
- Kenteken: HDR-99-N
- Merk: Fiat
- Model: 500
- APK tot: 01-04-2027
- Tellerstand: 67798 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 3
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2017
- Transmissie: Automaat
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 1368 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 312B3000
- Vermogen: 121 kW / 165pk
- Ledig gewicht: 1060 kg
- Max. trekgewicht: 800 kg
- Aantal zitplaatsen: 4
- Verbruik: 5.8 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 365 cm
- Breedte: 163 cm
- Hoogte: 1485 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 145 - 158 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: Navigatie pakket
- Bluetooth
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Extra getint glas achter
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen bekleding
- Sportstoelen
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Schakelpaddles
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
AutoCentrum Zevenbergen
Touwslagerij 20
4762AT Zevenbergen
0624191925
alex@autocentrum7bergen.nl
autocentrumzevenbergen.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.368 cc |
| Max. vermogen | 121 kW (165 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.650 x 1.630 x 14.850 mm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| gewicht | 1.060 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.440 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 185 - 550 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 218 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,4 s |
| Actieradius | 603 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 134 g/km |
| Energielabel | F |
Opties
AutoCentrum Zevenbergen
Touwslagerij 204762 AT Zevenbergen


























