

Fiat 500C
1.2 Lounge. Mooi Kenteken *911* PDC* Climate* NIEUWE APK
€ 8.495201696.440 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Handmatig
Benzine
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 27 april 2016 |
| APK | 3 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 23.184 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Welkom bij Autobedrijf Steenvoorde, leuk dat je kijkt naar onze rode Cabrio.
Heb je altijd al een rode *911* Cabrio willen hebben maar het budget was niet groot genoeg?
Dit is je kans, want wij hebben hem staan voor een wel betaalbaar budget.
We hebben het over deze leuke Fiat 500C voorzien van onder andere climate control, bluetooth en parkeersensoren in de achterbumper.
Over de prijs onderhandelen is bij ons niet nodig. We hanteren scherpe prijzen en staan voor onze kwaliteit.
Zo zijn alle occasions op 25 punten gecontroleerd en standaard voorzien van een een uitgebreide poetsbeurt. Wel zo prettig en fris.
Wij hanteren geen rijklaar kosten maar zorgen wel voor een correcte aflevering:
Daarom leveren wij deze 500 cabrio af inclusief een NIEUWE APK keuring.
Wilt u nog meer zekerheid zoals onderhoud? Dit kunnen wij u voor een eerlijke meerprijs aanbieden.
De verkoop prijs van deze occasion is op basis van de scherpe meeneemprijs van slechts 8.495 euro.
Wij streven naar zo hoog mogelijke kwaliteit voor een scherpe prijs.
Daarom adverteren wij in deze met de meeneemprijs en kan je optioneel kiezen voor 1 jaar Bovag Garantie (max 15.000 km) voor een meerprijs van slechts 695 euro.
Dat is dus een jaar lang volledige zekerheid voor net geen 58 euro per maand!
Bosch Car Service Steenvoorde staat al meer dan 40 jaar voor u klaar. Wij zijn een kleinschalig en informeel Bovag Autobedrijf.
Wij zijn geopend van maandag t/m vrijdag van 8:00 tot 17:00
In het weekend zijn wij gesloten.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven.
Fouten zijn echter nooit uit te sluiten en daarom kan aan de inhoud geen rechten worden ontleend.
Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele missende of ontbrekende opties.
Een bezichtiging en een proefrit is bij ons altijd mogelijk. Graag hiervoor wel een afspraak maken om teleurstellingen te voorkomen.
Modelreeks: aug. 2015 - mrt. 2019
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 475 kg
Wielbasis: 230 cm
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Optioneel afleverpakket (€ 695): Afleverpakket Auto Steenvoorde met 12 maanden garantie: *Financier deze occasion tegen een aantrekkelijke rente. Vraag ons naar het actuele tarief en de voorwaarden. Let op: geld lenen kost geld. De vermelde prijs bij deze geadverteerde auto is een online-meeneemprijs. Dit voertuig wordt verkocht in de staat zoals deze op dit moment verkeert, voorzien van een geldende APK keuring tenzij anders vermeld. Wij adviseren u om bij auto's vanaf €4.500 het BOVAG 12 maanden garantie pakket af te sluiten voor het bedrag va 695 euro.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Fabrikant: Autobedrijf Steenvoorde Reinaldstraat 69 6883HL VELP GLD, NL 026-3643073 http://www.autosteenvoorde.nl info@autosteenvoorde.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.242 cc |
| Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
| Max. koppel | 102 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.570 x 1.630 x 1.490 mm |
| Draaicirkel | 9,3 m |
| gewicht | 880 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.355 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 182 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,8 s |
| Actieradius | 714 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| CO2-uitstoot | 115 g/km |
| Energielabel | C |





