

Fiat 500
1.0 Hybrid Rockstar 6-Bak. | PANO | NAVI
€ 10.400202091.501 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Zitten als een vorst
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 28 september 2020 |
| APK | 28 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 20.534 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Modelreeks: feb. 2020 - sep. 2021
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 405 kg
Wielbasis: 230 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 5
Leaseprijs: € 182 p/m (financial lease); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Fabrikant: Autobedrijf A. van Rijswijk Zoutendijk 2 4264KH VEEN, NL 0416319900 http://www.vanrijswijkautos.nl verkoop@vanrijswijkautos.nl
Prijs incl. verkooppakket 4 (BOVAG-garantie) is € 12.695,-.
U rijdt gemakkelijk, comfortabel en zonder zorgen met deze Fiat 500. Elektrisch rijden of liever benzine? Kiezen hoeft niet, want de hybride motor maakt het allebei mogelijk. Geniet van de lichtinval en het uitzicht van het grote glazen panoramadak. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 15 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
In deze auto beschikt u natuurlijk over een full map navigatiesysteem. Het audiosysteem met DAB-radio biedt glasheldere geluidskwaliteit. U bedient dit veilig via het stuurwiel. De achteropkomend verkeer waarschuwing is een mooie veiligheidsoptie, die middels sensoren in de gaten houdt wat er onderweg achter u gebeurt. Ervaar het comfort van inparkeren met parkeersensoren. Deze auto laat zich moeiteloos in elk parkeervak manoeuvreren. De cruise control zorgt voor een prettige, gelijkmatige koers en minder brandstofgebruik. Met één druk op de knop blaast de airconditioning een koele bries door het interieur. En deze auto heeft ook lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening als standaard uitrusting.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Fiat 500 samen. Een veilige extra is de Brake Assist. Uit onderzoek blijkt dat bestuurders bij een noodstop niet het maximum uit hun remkracht halen. Met deze automatische remondersteuning wel.
Uiteraard is een proefrit altijd mogelijk. Bel onze verkoper voor een afspraak!
Stuur de foto's van uw inruilauto naar ons WhatsApp nummer 06-22055070 (alleen WhatsApp).
Kijk op www.vanrijswijkautos.nl voor een volledige omschrijving + 360 graden foto's of download onze APP!
Wij zijn een BOVAG autobedrijf en leveren uitsluitend auto's van dealerkwaliteit. Onze auto's zijn voorzien van een onderhoudshistorie zodat alles is te verifiëren.
Voor Financial Lease en financiering, www.vra-lease.nl.
Bovenstaande informatie is met zorg opgesteld, maar daaraan kunnen geen rechten worden ontleend. Type-, zet- en spelfouten zijn dan ook voorbehouden.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
| Max. koppel | 92 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.610 x 1.630 x 1.510 mm |
| Draaicirkel | 9,3 m |
| gewicht | 955 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.360 kg |
| Inhoud bagageruimte | 185 - 550 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 167 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,8 s |
| Actieradius | 897 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,4 l/100km (1 op 29,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,9 l/100km (1 op 25,6) |
| CO2-uitstoot | 120 g/km |
| Energielabel | B |





