
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Fiat 500
1.4 T-Jet Abarth Custom Zeer goed onderhouden!
€ 11.498201596.297 km
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Handmatig
Benzine
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 17 december 2015 |
| APK | 23 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 23.101 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Verkoop namens een klant.
Auto is door klant zelf ingevoerd 02-08-2021 bij kilometerstand 35.xxx.
Riem vervangen door de dealer samen met een grote beurt.
Lederen bekleding van bouwjaar 2016 uitvoering
Brembo remmen + schijven
Competitione vering rondom
Orginele Abarthvelgen met Michelinbanden
OBDkast beveiliging
Competitione uitlaat met klep
Het is niet alleen maar een stoer uiterlijk, deze Fiat 500 biedt ook de sportieve rijkwaliteiten die u zoekt. De aandrijving van deze Fiat wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde versnellingsbak. Rijden met pit? Geen punt! De sportstoelen geven steun en stevigheid!
Ja, ook airconditioning is in deze auto aanwezig. Ook is de Fiat uitgerust met: automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Nieuwsgierig geworden? Neem snel contact op om een afspraak te maken.
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Instap Garantie 6/12/24 maanden
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
Exterieur
- Halogeen mistlampen
Overig
- Aangepaste remmen Brembo voor en achter
- Carbon inleg
- Kleppen systeem handmatig open en dicht zetten klep
- Kluisje om de obd stekker tegen diefstal
- Uitlaatsysteem aangepast
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 415 kg
Wielbasis: 230 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Bedrijfsinformatie
Bij D.R.Auto’s werken wij uitsluitend op afspraak.
Vanwege ons kleine team willen wij iedere klant de juiste aandacht geven en rustig de tijd nemen voor bezichtigingen en proefritten.
Wij staan voor nette occasions, eerlijk advies en een hoge service — ook ná aflevering van de auto. Klanttevredenheid en betrouwbaarheid staan bij ons centraal.
✅ RDW aangesloten
✅ Keuze uit meerdere afleverpakketten
📍 Hoenderparkweg 48
7335 GV Apeldoorn
📞 Interesse? Neem gerust contact op om een afspraak in te plannen.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.368 cc |
| Max. vermogen | 99 kW (135 pk) |
| Max. koppel | 206 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.657 x 1.627 x 1.485 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.010 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.425 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 185 - 550 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 s |
| Actieradius | 538 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,5 l/100km (1 op 11,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| CO2-uitstoot | 155 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
D.R. Auto’s
Hoenderparkweg 487335 GV Apeldoorn




















![Fiat 500 0.9 TwinAir Turbo Popstar Aut. [ Airco DAB-Radio LM-Velgen ]](https://cdn.autotrack.nl/cdn-cgi/image/width=320/59409412/0-5607703bddcdbdb9be54cf458cbed2ff.jpg)