

Fiat 500
1.4-16V Lounge | Panoramadak | Subwoofer | Leer
€ 3.4502008193.706 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Zitten als een vorst
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 29 februari 2008 |
| APK | 22 april 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Fiat 500 1.4-16V Lounge | Panoramadak | Subwoofer | Leer
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Ben je op zoek naar een unieke, sportieve en bomvolle Fiat 500? Zoek niet verder!
Dit is niet zomaar een Fiat 500; dankzij de krachtige 1.4 motor met 100 pk en de handgeschakelde 6-versnellingsbak is dit een heerlijk vlotte en sportieve auto om in te rijden, zowel in de stad als op de snelweg.Deze auto is uitgevoerd in een stijlvolle witte lak met subtiele Italiaanse vlag-details op de schermen, gecombineerd met prachtige, sportieve lichtmetalen velgen.
Het absolute hoogtepunt vind je zodra je de deur opent: een waanzinnig mooi en chic rood lederen interieur dat perfect contrasteert met de buitenkant. Samen met het grote panoramadak (schuif-/kanteldak) zorgt dit voor een exclusieve en ruimtelijke rijervaring.
Lounge uitvoering: Bomvol opties Deze Fiat 500 is voorzien van alle juiste opties die het rijden comfortabel en leuk maken:
Deze auto verkeert in een nette en verzorgde staat voor zijn bouwjaar. Hij start, schakelt en rijdt uitstekend. Het interieur is schoon, fris en het leer is netjes onderhouden.
Specificaties:
Kortom: een bomvolle, sportieve Italiaanse iconische auto die klaarstaat voor zijn nieuwe eigenaar. Instappen, dakje open, muziek aan en genieten!
Interesse? Heb je vragen, wil je meer informatie of ben je op zoek naar een proefrit? Neem dan gerust contact op via een bericht of telefonisch.
Passie voor mooie auto’s, gecombineerd met goede service en klantgerichte dienstverlening. Vink Auto’s heeft zich gespecialiseerd in kwaliteits- occasions in de regio Zuidoost-Drenthe. Maar wij doen óók meer. Zo meenemen kan altijd. Indien u kiest voor één van onze afleverpakketten, dan weet u zeker dat u een nette auto koopt waar extra zorg aan is besteed. Wij bieden u de mogelijkheid te kiezen uit drie afleverpakketten. Wel of geen inruil of financiering. Vraag naar de mogelijkheden! Ook kunt u bij ons uw auto, caravan, camper, motor of boot inruilen. Kom naar Vink Auto’s met een ruim aanbod van meer dan 100 kwaliteits- occasions.
Openingstijden:
Maandag t/m Vrijdag: 10:00–18:00
Zaterdag: 10:00–16:00
Zondag: Gesloten
Vink Auto's
Nieuw-Amsterdamseweg 21
7764AN Schoonebeek
0683946359
welkom@harryvinkautos.nl
vinkautos.nl/
Disclaimer
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Controleer daarom bij aankoop zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden.
Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met Vink Auto’s via 06-83946359. Een proefrit levert het overtuigende bewijs.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.368 cc |
| Max. vermogen | 73 kW (99 pk) |
| Max. koppel | 131 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.546 x 1.627 x 1.488 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 905 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.370 kg |
| Inhoud bagageruimte | 185 - 550 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 182 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,5 s |
| Actieradius | 603 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 145 g/km |
| Energielabel | D |





