
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Fiat 500
1.0 Hybrid La Prima | JBL | Panoramadak | Leer
€ 27.900202617 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 30 april 2026 |
| APK | 30 april 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 33.067 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Als u van autorijden houdt, kunt u niet om Italiaanse auto's heen. Zoals deze Fiat 500, bijvoorbeeld. Met zijn pittige benzinemotor stuurt u deze auto gemakkelijk en vlot door het verkeer. 's Winters op pad gaan kan een behoorlijke uitdaging zijn. Daarom is deze Fiat 500 voorzien van weldadige verwarmbare voorstoelen. Onderweg heeft u extra veel te zien dankzij het glazen panoramadak. In deze Fiat profiteert u onder andere ook van: 17 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
De digitale wereld van mobiliteit verwelkomt u; op het digitale dashboard wordt alles weergegeven om uw rit gemakkelijk en veilig te maken. Afstand schatten bij het achteruitrijden? Niet nodig. U weet het precies, dankzij de achteruitrijcamera. Ingericht op Connected Services, voor een nog veiligere en comfortabelere rit. Een subliem geluidsspectrum wordt onder alle omstandigheden geleverd door het high performance audiosysteem. De kortste weg, de zuinigste weg, de snelste weg... elke weg is te vinden met het full map navigatiesysteem. Natuurlijk behoren automatische airconditioning, draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor, cruise control en automatisch dimmende binnenspiegel ook tot de uitrusting van deze complete auto.
In de Fiat 500 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. U rijdt ook veiliger omdat deze auto voor u de verkeersborden langs de weg kan lezen. De belangrijkste borden worden op uw instrumentarium geprojecteerd, zodat u ze niet kunt missen. Voorzien van het Lane-keeping systeem. Ofwel: blijf automatisch in je baan. Ook als uw aandacht even verslapt, blijft de forward collision warning bij de wekker. Dreigt er een botsing met een voor- of tegenligger, dan waarschuwt het systeem direct. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door dodehoekdetectie, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Nieuwsgierig? Bel of mail ons nu voor een proefrit.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 17" lichtmetalen velgen Veloce
- Celestial Blue (5CD)
- Panoramadak vast met zonnescherm (59E)
- buitenspiegels in andere kleur
- chroom delen exterieur
- Extra getint glas achter (070)
Infotainment
- Navigatie met "Hey Fiat" stembediening (9YT)
- 7" TFT Instrumentenpaneel in kleur (4GF)
- 10,25" touchscreen navigatie met Bluetooth (9YT)
- Geïntegreerde draadloze oplader (RFX)
- MOPAR connect (0FD+0FE)
Interieur & Comfort
- kunstlederen bekleding
- Stoelverwarming voor (452)
- Achterbank in gelijke delen neerklapbaar (195)
- Automatisch dimmende binnenspiegel (410)
- Ramen vóór elektrisch bedienbaar met "One Touch" functie
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur kunstleder
Veiligheid
- 360 graden parkeersensoren (XAN)
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Blind Spot Monitor (XAH)
- Verkeersbordinformatie (0XR)
Overige
- Pack Top Plus (JBL Premium Sound System) (CT0)
- RDW-leges
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 420 kg
Wielbasis: 232 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
EU verantwoordelijke: Stellantis Fiat Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.fiat.nl info@fiat.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 48 kW (65 pk) |
| Max. koppel | 92 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.630 x 1.680 x 1.532 mm |
| Draaicirkel | 9,3 m |
| gewicht | 1.050 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.470 kg |
| Inhoud bagageruimte | 183 - 440 l |
| Inhoud brandstoftank | 37 l |
| Topsnelheid | 155 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 16,2 s |
| Actieradius | 698 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| CO2-uitstoot | 122 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Mobility Group Haaker Heemstede
Cruquiusweg 352102 LS Heemstede




























