Fiat 500

1.0 Hybrid Dolcevita | Climate/Navi/Carplay/Parkeersensoren

PoweredBy
Fiat 500
1.0 Hybrid Dolcevita | Climate/Navi/Carplay/Parkeersensoren
€ 14.445202332.833 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • NAP-Check

    Kilometerstand gecontroleerd

Kenmerken

BrandstofBenzine
TransmissieHandmatig
CarrosserieHatchback (3 deuren)
KleurZwart (Metallic)
Aantal zitplaatsen4
Datum eerste toelating 30 juni 2023
APK 30 juni 2027
BTW aftrekbaar nee
Catalogusprijs € 20.230
Wegenbelasting/3mnd € 92 - € 99

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan Mulders Culemborg

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je bod op Fiat 500 is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op Fiat 500

Omschrijving

Ontspannen en zorgeloos autorijden, dat doet u met deze Fiat 500. Deze auto uit het bouwjaar 2023 heeft 32833 kilometer gelopen. De aandrijving van deze auto komt voor rekening van een pittige benzinemotor, in combinatie met een handgeschakelde zesversnellingsbak. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 15 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.

Met het digitale dashboard kunt u de cockpit-interface naar uw voorkeur instellen. U bedient het full map navigatiesysteem en het audio-installatiesysteem met DAB-radio via knoppen op het stuur. Zo kunt u steeds uw aandacht gericht houden op de weg. Bij de luxe van deze auto hoort ook automatische airconditioning. De meeste schade bij inparkeren komt van een randje of paaltje dat u even niet zag. Maar de parkeersensoren zien alles en waarschuwen op tijd. Om de veiligheid onderweg te verhogen, heeft deze Fiat zowel een automatisch inschakelbare verlichting als een regensensor aan boord, zodat hij zelf de verlichting en de ruitenwissers kan inschakelen. U bent in deze Fiat ook voorzien van cruise control, centrale portiervergrendeling, boordcomputer en verstelbaar stuur.

De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Fiat 500 samen. De Brake Assist vergroot de veiligheid door bij een noodsituatie extra power te leveren op het remsysteem.

Als u wilt, kunt u een proefrit maken met deze Fiat 500. Bel of mail ons nu voor een afspraak.

Als de aanwezigheid van een bepaalde optie bepalend is voor de aankoop van deze auto, verzoeken wij u dit kenbaar te maken vóór de aankoop. Er kunnen namelijk géén rechten worden ontleend aan deze advertentie.
*Al onze occasions worden rijklaar aangeboden, dit betekent dus geen extra afleverkosten, de prijs is rijklaar inclusief garantie, onderhoudsbeurt etc (tenzij anders vermeld).
Mulders Autogroep staat al ruim 95 jaar voor kwaliteit en vertrouwen. In de afgelopen jaren is Mulders Autogroep uitgegroeid tot een begrip in de regio: een totaal mobiliteitsverlener met een enthousiast en professioneel team van medewerkers. De solide basis die de afgelopen decennia is gelegd biedt volop kansen voor verdere groei in de toekomst. We zijn trots op onze auto's, onze medewerkers en ons bedrijf. Mulders Autogroep stelt de klant centraal en heeft een no-nonsense aanpak. Dit alles vormt een solide basis om het succes verder uit te bouwen. En dat merkt u als klant. Wij zijn u graag van dienst met de verkoop van nieuwe en gebruikte auto’s van de merken Opel, Citroën, Peugeot, Fiat, Jeep of Leapmotor. Uiteraard bent u ook voor het onderhoud en/of reparatie aan uw Opel, Citroën, Peugeot, Fiat, Jeep of Leapmotor van harte welkom.
Wij verwelkomen u graag op een van onze vestigingen in Tiel, Culemborg en Nijmegen.

Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Mulders Autogroep niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs- en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.

Aanvullende opties en accessoires

Exterieur

  • Nero Cinema (5CE)
  • buitenspiegels in andere kleur

Infotainment

  • 7" TFT Instrumentenpaneel in kleur (4GF)
  • Audio-installatie

Interieur & Comfort

  • stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
  • stuur kunstleder

Veiligheid

  • Autonomous Emergency Braking

Overig

  • 12 maanden SPOTiCAR Pechhulp Europa
  • Pack Comfort (Achterbank in gelijke delen neerklapbaar) (5N0)
  • Pack Style (Extra getint glas achter, Raamomlijsting chroom) (5L8)
  • Pack Tech (5M0)

Meer informatie

Technische informatie

Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 395 kg
Wielbasis: 230 cm

Interieur

Interieurkleur: Stof nero (ambiance avorio)

Milieu

Emissieklasse: Euro 6d-TEMP

Staat

Optische staat: goed
Staat interieur: goed

Garantie

BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja

Afleverpakketten

Inbegrepen afleverpakket: Mulders standaard
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK; 12 maanden SPOTiCAR Garantie, 12 maanden SPOTiCAR Pechhulp Europa, Afleverbeurt, Apk keuring, RDW-leges

Productveiligheid

EU verantwoordelijke: Stellantis Fiat Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.fiat.nl info@fiat.nl

Specificaties

BrandstofBenzine
TransmissieHandmatig
CarrosserieHatchback (3 deuren)
KleurZwart (Metallic)
Aantal zitplaatsen4
Aandrijving Voorwiel
Transmissie 6 versnellingen, Handmatig
Aantal cilinders 3
Cilinderinhoud 999 cc
Max. vermogen 51 kW (69 pk)
Max. koppel 92 Nm
Lengte x breedte x hoogte 3.570 x 1.630 x 1.488 mm
Draaicirkel 9,3 m
gewicht 943 kg
Max. toelaatbare gewicht 1.338 kg
Inhoud bagageruimte 185 - 550 l
Inhoud brandstoftank 35 l
Topsnelheid 167 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 13,8 s
Actieradius 744 km
Brandstofverbruik gecombineerd 4,7 l/100km (1 op 21,3)
CO2-uitstoot 105 g/km
EnergielabelB

Opties

Mulders Culemborg

Rolweg 45
4104 AV Culemborg
  • Bovag

Wat kost de autoverzekering?

Kenteken
Independer

Je proefrit is aangevraagd!

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

Vraag een proefrit aan!

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
Er is iets mis gegaan

Jouw vraag aan Mulders Culemborg

Je wordt teruggebeld

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

Bel mij terug...

Je bod op Fiat 500 is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

Doe een bod op Fiat 500