

Fiat 500
1.0 Hybrid Dolcevita, Pano, NAP, in nieuwstaat
€ 13.900202225.332 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Zitten als een vorst
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 28 oktober 2022 |
| APK | 28 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 21.530 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Maak een ritje in deze chique 500 en geniet van haar sprankelende energie! Blu Dipinto metallic is de Italiaanse naam voor deze prachtige Nederlands geleverde Fiat 500. Deze prachtige en kostbare metallic kleur wordt ook wel Patrol of Ocean blue genoemd. Italië is het land van hoogstaand design, en juist dat laat zich openbaren in deze mooie Fiat! Het is niet voor niets dat deze kleur in combinatie met de Dolcevita uitvoering zo geliefd is. En dankzij de hybride aandrijving rijd je zuiniger, schoner en draag je bij aan een duurzamere toekomst zonder in te leveren op het iconische design en het rijplezier waar de 500 om bekend staat. Deze mooie Fiat 500 met een werkelijk prachtige look. Comfort, klasse en karakter. Onze parel heeft alles wat we kunnen verwachten qua uiterlijk, comfort maar ook veiligheid: Onderhoudsboekjes, chromen spiegels, parkeersensoren, cruise control, airco, NAP (bewijs van eerlijke kilometers) en een onberispelijk interieur. De auto is voorzien van een 7-inch touchscreen met U-connect, DAB Radio, en nog vele andere opties. Daarnaast is de Fiat uitgerust met een half lederen stoelen en lederen stuurwiel, met 1 druk op de knop kunt u telefoon en radio bedienen zodat u uw blik op de weg kan houden. Met een exclusief en luxe design met die prachtige bekleding die het interieur nog stijlvoller maakt. Met haar zuinige 70 PK motor en een vermogen van 999 CC biedt deze auto een uitstekende rijervaring en zult u versteld staan hoe prettig deze auto rijdt! Je krijgt 6 maanden garantie zodat u zorgeloos kunt genieten van deze leuke auto. Tevens is er de mogelijkheid om de garantie uit te breiden. Bent u nieuwsgierig geworden naar deze beauty? Kom langs voor een proefrit, bel of app naar 06 2393 3235
Let op: Wegwerkzaamheden vanaf 16 april: De weg naar ons toe is misschien even wat hobbelig maar geloof me: de bestemming maakt alles goed! Twijfel je?: Voor de meest actuele situatie kun je altijd even bellen!
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/45 R15
Laadvermogen: 374 kg
Wielbasis: 230 cm
Interieurkleur: Black/off white
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Inbegrepen afleverpakket: Damesauto pakket: Auto is rijklaar, netjes schoon en gepoetst, heeft een ruim geldige APK en 6 maanden garantie. En GEEN brandend lampje door een lege tank. En u krijgt een leuk cadeautje!
Wij zijn een autobedrijf gespecialiseerd in damesauto's. Voor een vrouw van een vrouw, U wordt dus ook geholpen door een vrouw. Dames vinden andere dingen belangrijk en wij begrijpen dat. Niet alleen vrouwen maar iedereen is bij ons van harte welkom maar de benadering zal iets anders zijn dan in de gemiddelde autozaak, dit betekend niet dat wij beter zijn, we doen het gewoon net even iets anders! Je zult wel denken: een autobedrijf voor vrouwen, is dat nu wel echt nodig? Nee hoor, net als mooie pumps, make up of een glaasje rode wijn, niet echt nodig maar wel heel fijn! Bent u nieuwsgierig geworden naar ons autobedrijf gespecialiseerd in damesauto's ? Kom gerust langs, de koffie/ thee met wat lekkers staat voor u klaar.
Ook voor het financieren van een occasion bent u bij ons op het juiste adres.
Bent u benieuwd naar het hele verhaal? Neem gerust een kijkje op onze website of op Instagram.
Bent u op zoek naar een leuke damesauto? Primeur: Wees er als eerste bij en kom kijken, wij hebben vaak auto's die nog niet geadverteerd zijn. Wil je weten wat we nieuw binnen hebben of wat nog binnen komt? Bel gerust, dan vertellen we het graag!
Al onze auto's worden met zeer veel zorg geselecteerd en ingekocht. Wij hebben dan ook alleen hele nette en jonge occasions staan met lage kilometerstanden.
Heeft u interesse in één van onze auto's? Om teleurstelling te voorkomen is het verstandig om even te bellen voordat u van huis vertrekt.
Een auto direct op naam is zetten is bij ons mogelijk, ook 's avonds. Mits u even belt om een afspraak te maken.
Ook is het mogelijk om uw auto bij ons in te ruilen. Ook als uw huidige auto niet in onze collectie past proberen wij u een zo reëel mogelijke prijs te bieden.
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld zijn wij niet aansprakelijk voor enige schade geleden door het gebruik van deze informatie. Tevens kunnen aan deze informatie geen rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programma fouten. Alle afbeeldingen zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Damesauto
Stakenbergweg 103
8075 PW Elspeet
Tel: 06 2393 3235
Email: info@dames-auto.nl
RDW erkend bedrijf
Op Zondag gesloten
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
| Max. koppel | 92 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.570 x 1.630 x 1.490 mm |
| Draaicirkel | 9,3 m |
| gewicht | 964 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.338 kg |
| Inhoud bagageruimte | 185 - 550 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 167 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,8 s |
| Actieradius | 760 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| Energielabel | B |





