We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
De Fiat 500 is niet gemaakt om mee te rijden. Nee, een automobiel zoals deze heb je om van te genieten. Van zijn stijlvolle vormgeving, zijn verzorgde interieur, zijn krachtige motor en zijn uitgebalanceerde onderstel. Ongelimiteerd genieten, kilometer na kilometer. Deze goed onderhouden auto is van de eerste eigenaar. De aandrijving van deze Fiat wordt verzorgd door een tweecilinder benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. De strakke sportstoelen hebben niet alleen de looks, maar bewijzen ook hun functie als u wat meer vraagt in de uitdagende bochten. Ook 15 inch lichtmetalen velgen en in delen neerklapbare achterbank horen tot de voorzieningen op deze auto.
Deze auto heeft airconditioning aan boord. Ook centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur zijn aan boord.
Bij een goede occasion als deze hoort natuurlijk ook een tellerrapport van Nationale Autopas. Heeft u interesse in deze mooie Fiat? Bel ons dan of mail ons, om een afspraak te maken.
Aanvullende opties en accessoires
Interieur
Stuur verstelbaar
Veiligheid
APK
Meer informatie
Modelreeks: mei 2012 - jan. 2014
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 465 kg
Wielbasis: 230 cm
Interieurkleur: Donker grijs
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)