
Fiat 500
1.0 Hybrid Dolcevita [ El.kap Climate ]
€ 15.745202219.697 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
Brandstof | Benzine/ Elektriciteit |
Transmissie | Handmatig |
Carrosserie | Cabriolet (3 deuren) |
Kleur | Grijs (Metallic) |
Aantal zitplaatsen | 4 |
Datum eerste toelating | 29 juli 2022 |
APK | 29 juli 2026 |
BTW aftrekbaar | nee |
Catalogusprijs | € 24.958 |
Wegenbelasting/3mnd | € 114 - € 125 |
Ben je op zoek naar een mooie Fiat 500C uit 2022 met opties zoals elektrische cabriokap, climate control en Apple Carplay/Android Auto. Deze 500C is door ons aangekocht met een tellerstand van 19.697. De tellerstand is logisch verklaarbaar en de auto is dan ook voorzien van een NAP tellerrapport. Op onze website vind je het Nationaal Autorapport. Hier staat ook het aantal eigenaren in en een checklist van maar liefst 55 technische en 40 optische punten waar de auto op gecontroleerd is. De Fiat 500C heeft een benzine motor met een maximum vermogen van 51KW (69 PK) en haalt hiermee een gemiddeld gebruik van 4.60L op 100Km.
Wij zijn telefonisch bereikbaar op de volgende tijden:
- Maandag tm Vrijdag: 08:00 t/m 22:00
- Zaterdag: 08:00 t/m 17:00
- Zondag: gesloten
Via telefoonnummer: 0182716409
Je kunt ook contact met ons opnemen via Whatsapp. Whatsappnummer: 0182-748576 (bellen via whatsapp op dit nummer is niet mogelijk)
Wil je langskomen op één van onze vestigingen?
En wil je de beste service? Plan dan een afspraak in, wij zorgen er dan voor dat we speciaal voor jou klaar staan.
Een proefrit maken?
Wil je een proefrit maken, dan kan dat op afspraak. Neem hiervoor contact met ons op of kijk op https://www.vaartland.nl/proefrit-maken voor meer informatie en de voorwaarden. Voor de actuele locatie van de auto kijk op www.vaartland.nl.
Online kopen
Wist je dat je deze auto ook compleet online kunt kopen? Je kunt ervoor kiezen om de auto bij je thuis af te laten leveren of op te halen bij een van onze vestigingen. Ook kun je kiezen hoeveel garantie jij bij je nieuwe auto wilt dankzij onze service pakketten. Wil je meer weten van het online kopen bij Vaartland.nl? Bel dan ons klant contact centrum en wij helpen je graag verder.
Waarom kiezen voor deze Fiat 500C:
- elektrische cabriokap
- climate control
- Apple Carplay/Android Auto
- NAP gecontroleerd
- Onderhoudsgeschiedenis beschikbaar
- Voorzien van een Nationaal Autorapport
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter uitdrukkelijk geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie en controleer daarom bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Laadvermogen: 1.338 kg
Wielbasis: 292 cm
Brandstof | Benzine/ Elektriciteit |
Transmissie | Handmatig |
Carrosserie | Cabriolet (3 deuren) |
Kleur | Grijs (Metallic) |
Aantal zitplaatsen | 4 |
Aandrijving | Voorwiel |
Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
Aantal cilinders | 3 |
Cilinderinhoud | 999 cc |
Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
Max. koppel | 92 Nm |
Lengte x breedte x hoogte | 3.571 x 1.627 x 1.488 mm |
Draaicirkel | 9,3 m |
Massa | 976 kg |
Max. toelaatbare massa | 1.338 kg |
Inhoud bagageruimte | 182 l |
Inhoud brandstoftank | 35 l |
Topsnelheid | 167 km/h |
Acceleratie 0-100 km/h | 13,8 s |
Actieradius | 760 km |
Brandstofverbruik gecombineerd | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
Energielabel | B |