
Fiat 500
1.0 Hybrid Dolcevita | Panoramadak | Apple Carplay | Parkeersensoren | Climate Control
€ 13.700202243.533 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Bouwjaar | 2022 |
KM stand | 43.533 |
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Brandstof | Benzine/ Elektriciteit |
Transmissie | Handmatig |
Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
Kleur | Grijs |
Aantal zitplaatsen | 4 |
Datum eerste toelating | 18 maart 2022 |
APK | 18 maart 2026 |
BTW aftrekbaar | nee |
Import auto | ja |
Catalogusprijs | € 20.364 |
Wegenbelasting/3mnd | € 114 - € 125 |
Auto Koese is in de afgelopen 20 jaar uitgegroeid tot een specialist in jong gebruikte occasions en daarom helpen wij u graag bij uw zoektocht naar uw volgende auto! Onze voorraad bestaat uit ruim 275 occasions, waaronder deze Fiat 500 uit het jaar 2022**.**
Ontspannen en zorgeloos autorijden, dat doet u met deze Fiat 500. Deze auto komt uit het bouwjaar 2022. Deze Fiat is voorzien van een pittige benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Het glazen panoramadak zorgt voor een onovertroffen uitzicht. Tot de uitrusting behoren ook 15 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Natuurlijk is er ook automatische airconditioning aanwezig. Al uw favoriete radiozenders letterlijk onder handbereik: dat kan met audiobediening op het stuur. Geniet van een ruime selectie digitale radiostations met de DAB-ontvanger. Parkeersensoren zijn een handig hulpmiddel om parkeerschades te voorkomen. In deze Fiat kunt u zich concentreren op het verkeer, terwijl de auto de omgeving voor u in de gaten houdt. Een automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat de verlichting aangaat als het donkerder wordt - in tunnels bijvoorbeeld - en de regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is. U hoeft er niets aan te doen. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn cruise control, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
Het zal u verbazen hoe deze auto in staat is om voor u de omgeving en het verkeer om u heen in de gaten te houden. Minder remweg, meer veiligheid: de Brake Assist haalt het beste uit het remsysteem als het erop aankomt.
Heeft u serieus interesse in deze auto? Bel of mail ons dan voor een afspraak.
WhatsApp met Carlo 0610525801!Dit mag ook 's avonds en in het weekend.
Auto Koese is een officiële merkdealer. Tevens zijn wij gespecialiseerd in jonge Franse occasions, waaronder de merken Renault, Peugeot en Citroën.
Deze advertentie is met zorg samengesteld, echter kan het voorkomen dat het daadwerkelijke uitvoeringsniveau van de auto afwijkt van de omschrijving in de advertentie, informeer altijd bij de verkoper naar de aanwezigheid/afwezigheid van bepaalde opties. Aan de informatie van deze advertentie kunnen geen rechten ontleend worden.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 374 kg
Wielbasis: 230 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Beschikbare afleverpakketten:
Referentienummer: ##7634
Brandstof | Benzine/ Elektriciteit |
Transmissie | Handmatig |
Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
Kleur | Grijs |
Aantal zitplaatsen | 4 |
Aandrijving | Voorwiel |
Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
Aantal cilinders | 3 |
Cilinderinhoud | 999 cc |
Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
Max. koppel | 92 Nm |
Lengte x breedte x hoogte | 3.570 x 1.630 x 1.488 mm |
Draaicirkel | 9,3 m |
Massa | 964 kg |
Max. toelaatbare massa | 1.338 kg |
Inhoud bagageruimte | 185 - 550 l |
Inhoud brandstoftank | 35 l |
Topsnelheid | 167 km/h |
Acceleratie 0-100 km/h | 13,8 s |
Actieradius | 744 km |
Brandstofverbruik gecombineerd | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
CO2-uitstoot | 106 g/km |
Energielabel | B |