Ferrari 599

6.0 V12 GTB Fiorano F1 | keramische | Carbon

PoweredBy
Ferrari 599
6.0 V12 GTB Fiorano F1 | keramische | Carbon
€ 119.980200763.694 km
  • Navigatiesysteem

    Wijst de weg naar bestemming

  • Automatisch

  • Benzine

Kenmerken

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieCoupe (2 deuren)
KleurZwart
Aantal zitplaatsen2
Datum eerste toelating 12 januari 2007
APK 2 mei 2025
BTW aftrekbaar nee
Import auto ja
Catalogusprijs € 324.260
Wegenbelasting/3mnd € 295 - € 326

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan Autohuis Koole

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je bod op Ferrari 599 is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op Ferrari 599

Omschrijving

Meer dan perfect onderhouden Ferrari 599, afkomstig uit liefhebbers collectie. volledig gedocumenteerd.
Deze Ferrari verkeerd in zeer mooie staat en is van binnen en van buiten als nieuw ( geen sticky buttons of gebruikssporen, oa nieuwe velgen en interieur-delen ).
De perfect investering (prijzen stijgen laatste jaren) en/of de perfecte daily-driver).

De Ferrari 599 GTB Fiorano (interne code F139) is de opvolger van de 575M en is inmiddels opgevolgd door de Ferrari F12. De 599 maakte zijn debuut op de Genève Motor Show op 28 februari 2006. Het ontwerpen lag in handen van Pininfarina onder toezicht van de Ferrari stylist, Frank Stephenson. Zijn naam komt voort uit de totale motorinhoud (5999 cc), Gran Turismo Berlinetta eigenschappen en het Fiorano test circuit van Ferrari.
De motor (V12) van de 599 GTB fiorano komt oorspronkelijk uit de Enzo en produceert 620pk bij 7600 tpm. Zijn 607 Nm koppel is ook ongeëvenaard door enige andere Ferrari GT. De meeste aanpassingen die aan de motor gedaan moesten worden was het inperken van de hoogte. Omdat de motor in de Enzo in het midden zit is er meer ruimte dan in de 599 waar de motor aan de voorkant geplaatst is. Ferrari claimt een topsnelheid van 330 km/h en een 0-100km/h tijd van 3,7 seconden.

De auto is niet uitgerust met het e-diff dat te vinden is in de F430 maar wel met de magnetische dempers die de auto volgens enkele journalisten comfortabel maar toch goed in de bochten maakt.

De 599 beschikt als eerste Ferrari over het nieuwe tractie systeem genaamd F1-Trac. Ferrari claimt dat met dit systeem, mede ontwikkeld door Michael Schumacher, iedereen een ronde kan rijden op het Fiorano circuit die slechts een seconde langzamer is dan Michael.

Autohuis Koole is een echt familiebedrijf. Met jarenlange ervaring in jong gebruikte en exclusieve auto’s selecteren wij alleen voertuigen waar wij zelf achter staan. Kwaliteit, eerlijkheid en persoonlijke aandacht vormen de basis van alles wat we doen.

Onze voorraad bestaat uit ruim 100 auto’s, variërend van jonge occasions tot luxe en sportieve modellen. Wekelijks komen er nieuwe auto's binnen. Staat jouw ideale auto er niet bij, dan zoeken wij die graag voor je via onze persoonlijke zoekservice, inclusief hulp bij import en financiering.

Je bent welkom in onze showroom aan de Langeweg 51 in Fijnaart. We nemen graag de tijd voor je, denken met je mee en zorgen dat je precies weet wat je koopt. Dat is de kracht van een familiebedrijf.

Contact:
Joris Westers – 06-44321515
Onno Koole – 06-21231790
Martijn Koole – 06-46195800
verkoop@autohuiskoole.nl

Wij besteden veel zorg aan het opstellen van onze advertenties en informatie. Toch kan het voorkomen dat er prijs-, specificatie- of typfouten in voorkomen. Aan deze advertentie kunnen daarom geen rechten worden ontleend.

Aanvullende opties en accessoires

  • Audio-navigatiesysteem
  • 20" `Monolitic` velgen (1050)

Meer informatie

Modelreeks: 2006 - 2012
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 320 kg
Wielbasis: 275 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 490 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Inbegrepen afleverpakket: Afleverpakket: Geldige APK en RDW-leges.
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK

Specificaties

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieCoupe (2 deuren)
KleurZwart
Aantal zitplaatsen2
Aandrijving Achterwiel
Transmissie 6 versnellingen, Automatisch
Aantal cilinders 12
Cilinderinhoud 5.999 cc
Max. vermogen 456 kW (621 pk)
Max. koppel 608 Nm
Lengte x breedte x hoogte 4.670 x 1.962 x 1.336 mm
Massa 1.680 kg
Max. toelaatbare massa 2.000 kg
Inhoud bagageruimte 320 l
Inhoud brandstoftank 105 l
Topsnelheid 330 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 3,7 s
Actieradius 492 km
Brandstofverbruik bebouwde kom 32,3 l/100km (1 op 3,1)
Brandstofverbruik buitenweg 14,7 l/100km (1 op 6,8)
Brandstofverbruik gecombineerd 21,3 l/100km (1 op 4,7)
CO2-uitstoot 490 g/km
EnergielabelG

Opties

Autohuis Koole

Langeweg 51
4793 AS Fijnaart

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan Autohuis Koole

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Ferrari 599 is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Ferrari 599