We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Wereldwijd worden de Japanse automerken geprezen om hun baanbrekende ontwerpen en het hoge kwaliteitsniveau van hun auto's. Dat is ook te merken aan deze Daihatsu Sirion 2. De aandrijving van deze Daihatsu wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak.
In een auto als deze mag u ook airconditioning verwachten.
Zoals u mag verwachten van deze Daihatsu Sirion 2 is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Om de veiligheid extra te vergroten, heeft deze Daihatsu Sirion 2 Brake Assist. In een noodsituatie treedt dit hulpremsysteem in werking wanneer extra remkracht nodig is.
Als dit de auto is die u zoekt, wacht dan niet langer en plan direct online een proefrit.
De prijs voor dit voertuig is een meeneemprijs inclusief een geldige APK en de auto wordt netjes voor u gewassen. De auto wordt op uw naam overgeschreven en tevens heeft de auto een vloeistof controle gehad.
Kijk voor al onze occasions en acties op www.ata-autobedrijven.nl Ondanks onze grote zorg voor het samenstellen van deze advertentie kunnen er geen rechten worden ontleend aan het gepubliceerde. Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 525 kg
Wielbasis: 24 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Beschikbare afleverpakketten:
Standaardlevering (inbegrepen): De prijs voor dit voertuig is een meeneemprijs inclusief een APK en de auto wordt netjes voor u gewassen. De auto wordt op uw naam overgeschreven en tevens heeft de auto een vloeistof controle gehad.
Vakgarage ATA garantie (€ 195 meerprijs): Bij aankoopbedrag tussen de € 2000,00 en € 4500,00 mogelijkheid voor 3 maanden garantie op motor & versnellingsbak
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaardlevering"): 3 maanden garantie op motor & versnellingsbak