

Daewoo Kalos
1.4-16V Class/Automaat/Airco/bleutooth
€ 1.8452003118.719 km
Automatisch
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 19 juni 2003 |
| APK | 19 juli 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Deze Daewoo Kalos komt uit 2003, werd geleverd van 15-02-2003 tot 31-12-2004. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2003 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 69 kW (94 PK) en een cilinderinhoud van 1399 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 170 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 11,9 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 7,6 liter per 100 km en hij weegt 1010 kg. De APK is geldig tot 19-06-2027 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 122,33 per kwartaal.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 530 kg
Wielbasis: 248 cm
Emissieklasse: Euro 3
Aantal sleutels: 1
Onze auto’s – Betrouwbaar en perfect onderhouden
Al onze auto’s zijn grondig gecontroleerd en onderhouden door erkende garages en beschikken over een geldige APK-keuring.
Elke auto is technisch in topconditie en professioneel gereinigd – klaar voor veilig en zorgeloos rijden.
Ontdek onze selectie van familieauto’s en stadsauto’s van topkwaliteit.
Wij bieden persoonlijk advies en regelen de overschrijving direct ter plaatse.
*Maak gerust een afspraak voor een proefrit en ervaar zelf de kwaliteit van onze auto’s.*
Goede service en betrouwbaarheid staan bij ons voorop.
*Inruil is bij ons altijd mogelijk!
Voor een prijsopgave van uw inruilauto kunt u ons foto's en informatie over uw auto sturen via:
-WhatsApp op 0644855959
Let op! Als u voornemens bent om de auto op dezelfde dag als de bezichtiging mee te nemen. Verhoog u limiet bij u bank!
Easy cars breda is aangesloten bij RDW erkend -VWE
Bekijk onze website www.easycarsbreda.nl voor uitgebreide informatie.
E-mail-easycarsbreda@hotmail.com
Telefoon: +31(0)6 448 559 59
vriendelijke groet van het Autobedrijf Easy cars breda
Openingstijden
Maandag t/m Zaterdag: van 10.00 – 18.00
OP AFSPRAAK GEOPEND -Zondag
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 4 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.399 cc |
| Max. vermogen | 69 kW (94 pk) |
| Max. koppel | 130 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.880 x 1.670 x 1.495 mm |
| Draaicirkel | 10,0 m |
| gewicht | 1.010 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.540 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 200 - 735 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,9 s |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,5 l/100km (1 op 9,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,6 l/100km (1 op 13,2) |
| CO2-uitstoot | 178 g/km |
| Energielabel | D |

