

Dacia Duster
1.6 Hybrid 140 Journey | Apple carplay/ AndroidAuto | Camera
€ 28.700202515.000 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 23 september 2025 |
| APK | 23 september 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 34.042 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij u past. De auto heeft een opmerkelijk lage kilometerstand van slechts 1500 Deze Dacia Duster heeft in feite twee motoren: een voor benzine en een elektronische. Deze hybride oplossing biedt het beste van beide! Bij de rijke uitrusting horen ook 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Met het digitale dashboard kunt u de cockpit-interface naar uw voorkeur instellen. Soepel inparkeren gaat gemakkelijker dan u verwacht dankzij de achteruitrijcamera. Sublaag en tophoog... en alles daartussenin! Het high performance audiosysteem kan elke frequentie moeiteloos aan. Altijd een deskundige gids aan boord, dankzij het navigatiesysteem. Electronic climate control regelt volautomatisch de temperatuur. U kiest de gewenste temperatuur en het systeem doet de rest. Deze auto is voorzien van draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor, cruise control, keyless entry en boordcomputer.
Tijdens de rit wordt u als bestuurder ondersteund door verschillende systemen die de weg en uw omgeving in de gaten houden. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze Dacia. Een camera houdt de juiste koers binnen de rijstrook in de gaten en het Lane-keeping systeem corrigeert bij afwijkingen. Vermoeidsheidsherkenning herkent tekenen van vermoeidheid bij de bestuurder. Het systeem voorkomt dat er ongelukken gebeuren doordat de bestuurder in slaap valt. In deze Dacia vinden we verder een hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Bent u nieuwsgierig naar deze auto? Laat het ons dan snel weten.
Wilt u meer weten over deze auto of een afspraak voor bezichtiging maken, bel dan met Bochane Almere afdeling verkoop en vraag naar één van de verkoopadviseurs of stuur een e-mailbericht naar bochane-almere@bochanegroep.nl
Autobedrijf Bochane Almere behoort tot de in de regio welbekende Bochane Groep. Bochane Almere is officieel dealer van RENAULT, DACIA en NISSAN. Er staat voor ieder merk een vakkundig team klaar voor u! Dat betekent dat u verzekerd bent van een schat aan ervaring, kennis en de hoogst denkbare service. Autobedrijf Bochane beschikt o.a. over een eigen leaseafdeling en verhuurmaatschappij. Daarnaast kunnen wij verzekeringsoffertes aanbieden.
Ons verkoopteam kan ook bemiddelen indien u de aanschaf overweegt van één van de andere automerken die de Bochane Groep levert of als u een interessante occasion heeft gezien op één van onze andere vestigingen.
We maken graag een offerte voor u of bieden u een vrijblijvende proefrit aan.
De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan.
Graag tot ziens bij Bochane Almere!
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 515 kg
Wielbasis: 266 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Garantie: Wettelijke garantie
Garantie: 12 maanden
Leaseprijs: private lease € 514 p/m (60 maanden, 10.000 km); full operational lease € 494 p/m (60 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Beschikbare afleverpakketten:
EU verantwoordelijke: Dacia Nederland Boeingavenue 275 1119 PD Schiphol-Rijk, NL 020-3549418 http://www.dacia.nl klantenservice@dacia.com
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 104 kW (142 pk) |
| Max. koppel | 148 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.350 x 1.810 x 1.656 mm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| gewicht | 1.355 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.870 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 725 kg |
| Inhoud bagageruimte | 430 - 1.545 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 154 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,1 s |
| Actieradius | 1.000 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| CO2-uitstoot | 115 g/km |
| Energielabel | B |





