

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 1 juni 2021 |
| APK | 1 juni 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 41.810 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Magnetic Tech (S7S7)
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels met verlichting
- Extra getint glas
- LED mistlampen
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
Interieur & Comfort
- airco separaat achter
- binnenspiegel automatisch dimmend
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Veiligheid
- achteruitrij assistent
- Autonomous Emergency Braking
- centrale airbag voor
- Rijstrooksensor met correctie
Overig
- Autohold
- donkere hemelbekleding
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- oplaadmogelijkheid
- Schakelmogelijkheid aan het stuur
- USB-C aansluiting
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
Bijzonderheden
Mooi uitgevoerde CUPRA Leon!
Voorzien van mooie opties! Denk aan Adaptief Cruise Control, Navigatie, Parkeersensoren Achter, Afneembare Trekhaak voor een fietsendrager, Sfeerverlichting, Schakelmogelijkheid aan het stuur, Donkere Hemelbekleding, Keyless Entry, 19" Lichtmetalen Velgen etc. etc.
Interesse? Bel ons dan gerust!
Wij leveren de auto graag helemaal naar uw wensen af, informeer naar de mogelijkheden!! Bijvoorbeeld het monteren van een trekhaak, andere velgen, etc.
Diverse afleverpakketten mogelijk, kijk hiervoor bij afleverpakketten. De verkoper kan u adviseren bij het maken van uw keuze. Bel gerust voor meer informatie en/of een bezichtiging!!! Op werkdagen zijn wij ’s avonds ook bereikbaar op 026-47 222 09. Of via WHATSAPP op 026-7913034. Vraag vrijblijvend naar onze financieringsmogelijkheden. Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden.
Vakgarage de Kruijf B.V. is een universeel BOVAG autobedrijf waar service en klant tevredenheid hoog in het vaandel staat. Tevens RDW erkend. Wij zijn geopend van maandag t/m vrijdag van 8:00 tot 17:30 en zaterdag van 8:30 tot 16:00. Op afspraak is ’s avonds ook mogelijk. Zondags gesloten!
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2020 - 2024
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 499 kg
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard (inbegrepen): Wettelijke garantie, geldige APK, en RDW-leges.
- Kruijf Basis Pakket (€ 395 meerprijs):
Nieuwe APK
Vloeistoffen op peil.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): 1 maand garantie op draaiend gedeelte van motor en versnellingsbak (1 maand garantie); Nieuwe APK - Kruijf Medium Pakket (€ 695 meerprijs):
Nieuwe APK
Kleine onderhoudsbeurt
Meerprijs distributieriem vervangen indien binnen 10.000km vervangen € 500,-
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): 3 maanden garantie op draaiend gedeelte van motor en versnellingsbak (3 maanden garantie); Nieuwe APK - Kruijf Premium Pakket (€ 995 meerprijs):
Nieuwe Apk
Onderhoudsbeurt volgens Schema fabrikant (indien minder dan 5.000 km van beurt)
Meerprijs distributieriem vervangen indien binnen 10.000km vervangen € 500,-
6 maanden volledige garantie
Vervangend vervoer bij garantiewerkzaamheden langer dan 24 uur
(wij hebben het recht om af te wijken bij exclusieve modellen of hoge kilometerstanden)
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; 6 maanden volledige garantie (6 maanden garantie, 10.000 km garantie); Nieuwe APK - Kruijf Premium Plus Pakket (€ 1.295 meerprijs):
Nieuwe Apk
Onderhoudsbeurt volgens Schema fabrikant (indien minder dan 5.000 km van beurt)
Vervanging slijtagedelen wat binnen 10.000km/1 jaar vervangen moet worden *
Meerprijs distributieriem vervangen indien binnen 10.000km vervangen € 500,-
12 maanden volledige BOVAG garantie
gratis 12 maanden pechhulp Europa
Vervangend vervoer bij garantiewerkzaamheden langer dan 24 uur
(wij hebben het recht om af te wijken bij exclusieve modellen of hoge kilometerstanden)
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: SEAT CUPRA S.A.U. Autovía A-2 Km. 585 08760 Martorell, ES 00800-60004020 https://www.cupraofficial.com/ customercare@cupraofficial.com

Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Max. vermogen | 180 kW (245 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.400 x 1.800 x 1.467 mm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| gewicht | 1.571 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.070 kg |
| Inhoud bagageruimte | 270 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,7 s |
| Actieradius | 59 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,3 l/100km (1 op 76,9) |
| CO2-uitstoot | 30 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Vakgarage de Kruijf
Polderstraat 116666 LD Heteren



































