

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 10 december 2024 |
| APK | 10 december 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 33.750 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
De eendrachtige samenwerking van de benzinemotor en de elektromotor geeft deze CUPRA Leon zijn geweldige rijkwaliteiten. De krachtige hybridemotor staat garant voor uitstekende prestaties. Als u nog nooit een elektrisch bediend glazen panorama dak hebt gehad, is dit echt een ontdekking. Licht, lucht en ruimtelijk gevoel maken elke rit tot een feest. Helemaal in dit fraaie lederen interieur. 's Winters op pad gaan kan een behoorlijke uitdaging zijn. Daarom is deze CUPRA Leon voorzien van weldadige verwarmbare voorstoelen. Voor het pittige uiterlijk én goed gesteund zitten zorgen de sportstoelen. Als u de stuurverwarming inschakelt, geniet u van weldadige warmte voor uw handen en vingers. Verblinding van tegenliggers is er niet meer bij, dankzij de koplampen met matrix LED-verlichting. En toch de kwaliteit van daglicht in het donker! In deze auto profiteert u onder andere ook van: 19 inch lichtmetalen velgen, adaptief dempingsysteem, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen. Ontdek de digitale mobiliteitswereld, met zijn dashboard dat alle noodzakelijke informatie projecteert om uw reis comfortabel en veilig te maken. Een onopvallend paaltje of een overstekend kind achter de auto brengt risico's met zich mee. Gelukkig laat de achteruitrijcamera feilloos zien of alles veilig is. Adaptive cruise control is een comfortabele en veilige optie. Het systeem reguleert de snelheid en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. De file assistent verzacht het fileleed door automatisch veilig afstand te houden tot de voorligger en zo nodig zelfs te stoppen als de rij tot stilstand komt. Intelligente spraakbediening herkent uw commando's en voert opdrachten snel en soepel uit. Deze auto is voorzien van connected drive services, full map navigatiesysteem, achteropkomend verkeer waarschuwing, electronic climate control, draadloos opladen en DAB ontvangst. De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze CUPRA Leon samen. De camera van de verkeersborddetectie herkent verschillende soorten verkeersborden en toont deze op het dashboard. Onbedoeld buiten de rijstrook raken wordt voorkomen door het Lane-keeping systeem. Forward collision warning waarschuwt bij een dreigende aanrijding met een voorligger. De auto is ook uitgerust met hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem. Interesse voor deze CUPRA Leon? Kom 'm dan van dichtbij bekijken. We maken graag een afspraak.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Draadloze telefoonlader
- Multimedia scherm groot
- Telefoonintegratie premium
Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Hemelbekleding donker
- Lendesteunen (verstelbaar)
Uitrusting
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Matrix LED koplampen
- Achteruitrij assistent
- Actieve noodgeval assistent
- Airco separaat achter
- Autonomous Emergency Braking
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale airbag voor
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Elektronisch sper differentieel
- Extra getint glas
- File assistent
- LED mistlampen
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Uitwijk assistent
- Voorstoelen verwarmd
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: nov. 2020 - sep. 2024
Referentienummer: 2744944
Gewichten
Laadvermogen: 510 kg
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck - Broekhuis Premium (€ 1.195): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK - Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden) - ViaBovag (€ 995): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1660 kg
Verwachtte leveringsdatum: 23-03-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 05-03-2026

Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Max. vermogen | 180 kW (245 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.400 x 1.800 x 1.440 mm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| gewicht | 1.560 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.070 kg |
| Inhoud bagageruimte | 270 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,7 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,3 l/100km (1 op 76,9) |
| Energielabel | A |
Opties
Broekhuis Seat Skoda Volkswagen Schagen
Witte Paal 3261742 LE Schagen
















































