

CUPRA Leon
1.4 e-Hybrid VZ 245 pk, Copper Edition, Acc, Camera, Sfeerverl, stoel en stuurverw.
€ 27.450202153.801 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 10 december 2021 |
| APK | 2 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 48.523 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Betrouwbaar in kwaliteit, een topper in rijprestaties en qua conditie in blakende vorm. Deze CUPRA Leon staat voor u klaar! De aandrijving van deze CUPRA wordt verzorgd door een viercilinder benzinemotor en een automatische transmissie. En o ja, het lederen interieur is ook een vermelding waard! De verwarmbare voorstoelen zijn een weldaad voor rug en schouders. De sportstoelen geven u veel zitsteun. Laat de zon maar schijnen door het elektrisch bediende glazen panoramadak. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, adaptief dempingsysteem, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Uw rit wordt comfortabel en veilig gemaakt door het digitale dashboard dat alles projecteert wat u wenst in de digitale wereld van mobiliteit. U ziet geen paaltje meer over het hoofd dankzij de achteruitrijcamera. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. Na een lange werkdag in de file: daar zit niemand op te wachten. Gelukkig helpt de file assistent een handje. Het radarsysteem meet de ruimte tot de voorligger en bewaakt de juiste afstand. Stilstaan? Dan remt en stopt de auto vanzelf. Met uw smartphone maakt u overal contact met de auto. Remote services geven direct inzicht in uiteenlopende functies en zijn op afstand te activeren. De CUPRA is standaard voorzien van: dashboard met spraakbediening, full map navigatiesysteem, WIFI-hotspot, electronic climate control, schakelpaddles aan het stuur en draadloos opladen.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze CUPRA Leon samen. Tijdens de rit hebt u altijd een bijrijder, want de verkeersbord-detectie leest de borden langs de weg en projecteert ze voor u op het instrumentarium. Het Lane-keeping systeem zorgt voor een automatisch constante positie binnen de rijstrook. Afdwalen is uitgesloten. Op een kop-staartbotsing zit niemand te wachten. Daarom is de forward collision warning onderweg constant alert en berekent via een sensor de veilige afstand tot voorliggers. Met voorzieningen als dodehoekdetectie, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
Vanzelfsprekend leveren wij deze auto met Bovag Garantie. Wilt u deze auto bekijken en er eventueel mee rijden? Mail ons dan of bel ons, zodat we de auto voor u klaar kunnen zetten.
Autobedrijf Gerard Bril heeft zijn uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met Autobedrijf Gerard Bril voor aanvullende vragen.
Modelreeks: nov. 2020 - sep. 2024
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 507 kg
Wielbasis: 268 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Garantie: Wettelijke garantie
Garantie: 12 maanden
Garantie: 12 maanden wettelijke garantie
Fabrikant: Autobedrijf Gerard Bril Van der Pijlweg 10 7691CK BERGENTHEIM, NL 0523231143 http://www.autobedrijf-gerardbril.nl info@autobedrijf-gerardbril.nl
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.400 x 1.800 x 1.440 mm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| gewicht | 1.563 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.070 kg |
| Inhoud bagageruimte | 270 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,7 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,3 l/100km (1 op 76,9) |
| CO2-uitstoot | 30 g/km |
| Energielabel | A |



