

Citroën C3
1.2 PureTech Feel|Navi|Cruise|Carplay|nieuwe riem
€ 11.850202291.844 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 juni 2022 |
| APK | 30 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 25.469 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
---Wordt afgeleverd met nieuwe Distributieriem --
Citroen C3 1.2 PureTech Feel|Navi|Cruise|Carplay|nieuwe riem
Pakket: Pack Navigatie
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Autoservice Pool biedt aan:
Deze schitterende Citroën C3 uitgevoerd in de Feel edition , de uit 2022 afkomstige aircross is een opvallende maar mooie verschijning o.a door zijn prachtige Two tone "sport red " icm het "Perla Nera Black"
Het stijlvolle interieur , "Emerald Ambiance " met de smaragd groene accenten is een prachtige combi in deze uitvoering.
De onderscheidende opties van deze C3 zijn o.a:
Deze nette Citroën C3 staat voor u klaar inclusief :
Nieuwsgierig geworden naar deze prachtige Citroën ? neem dan snel contact met ons op.
Inruil:
Inruil van uw huidige auto of motorfiets is in de meeste gevallen mogelijk bij Autoservice Pool. Wij verzorgen u graag een nette, reële offerte. Stuur hiervoor een email of whats app naar ons met de volgende gegevens: Kenteken, Kilometerstand, Foto’s en eventuele bijzonderheden.
Financiering:
Bij Autoservice Pool kunt u zowel als zakelijke en particuliere klant, gebruik maken van diverse vormen van financieringen. Voor een op maat gemaakte financiering: Bel, mail of Whats App voor meer informatie.
Garantie:
Bij Autoservice Pool heeft u de mogelijkheid op 3, 6 of 12 maand garantie. Tot de mogelijkheden behoort onze huisgarantie of garantie geleverd via Autotrust B.V. Standaard garantie is alleen van toepassing indien aangegeven op verkoopadvertentie. Voor meer informatie en garantietarieven neemt u wederom gerust contact met ons op.
(Op (inruil) autos met hoge kilometerstanden of export geven wij geen garantie.)
Afleverkosten:
Bij Autoservice Pool betaald u geen afleverkosten.
Heeft u interesse in een van onze auto’s? Maak dan alstublieft voor vertrek een afspraak.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Autoservice Pool
Tolleane 10
9241WH Wijnjewoude
0516-426549 of 0611450435
info@autoservicepool.nl
Autoservicepool.nl
Geopend: Ma t/m Vr 08:00 /12:00 en 13:00 /17:30 Zaterdag: Alleen (voortijdig) op afspraak
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 61 kW (83 pk) |
| Max. koppel | 118 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.000 x 1.750 x 1.474 mm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| gewicht | 955 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.540 kg |
| Trekgewicht geremd | 450 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 300 - 922 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 166 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,3 s |
| Actieradius | 833 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| CO2-uitstoot | 106 g/km |
| Energielabel | B |



