

Citroën C3 Picasso
1.4 VTi Exclusive
VERKOCHT
201095.433 kmClimate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 juni 2010 |
| APK | 2 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 31.703 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Citroen C3 Picasso 1.4 VTi Exclusive
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Frisse & Nette Citroën C3 Picasso 1.4 VTi Exclusive | Hoge instap | Slechts 95.000 km! (2010)
Zoek je een auto die compact is van buiten, maar een gigantisch ruimtewonder van binnen? Dan is deze superfrisse Citroën C3 Picasso 1.4 VTi in de luxe Exclusive uitvoering precies wat je zoekt!
Met zijn unieke, eigenwijze design is deze 'spacebox' een genot om te zien én om in te rijden. Het grote voordeel? Je geniet van een heerlijke hoge instap (gemakkelijk in- en uitstappen!) en rondom perfect zicht op de weg. En het mooiste van alles: ondanks de zee aan binnenruimte is deze auto verrassend licht, waardoor hij vriendelijk is voor de portemonnee en super goedkoop in de wegenbelasting is! Met slechts 95.000 kilometer op de teller is deze Picasso uniek voor zijn bouwjaar (2010). Hier kun je nog heel veel betrouwbare en voordelige kilometers mee maken.
Als Exclusive uitvoering is hij van alle gemakken voorzien:
De auto verkeert in een zeer nette, frisse staat. Geen uitgeleefde gezinsbak, maar een auto waar overduidelijk zuinig op is gepast. Word jij de volgende trotse eigenaar van deze complete, ruime én goedkope cruiser? Kom hem snel bekijken en maak een proefrit. De koffie staat klaar!
Passie voor mooie auto’s, gecombineerd met goede service en klantgerichte dienstverlening. Vink Auto’s heeft zich gespecialiseerd in kwaliteits- occasions in de regio Zuidoost-Drenthe. Maar wij doen óók meer. Zo meenemen kan altijd. Indien u kiest voor één van onze afleverpakketten, dan weet u zeker dat u een nette auto koopt waar extra zorg aan is besteed. Wij bieden u de mogelijkheid te kiezen uit drie afleverpakketten. Wel of geen inruil of financiering. Vraag naar de mogelijkheden! Ook kunt u bij ons uw auto, caravan, camper, motor of boot inruilen. Kom naar Vink Auto’s met een ruim aanbod van meer dan 100 kwaliteits- occasions.
Openingstijden:
Maandag t/m Vrijdag: 10:00–18:00
Zaterdag: 10:00–16:00
Zondag: Gesloten
Vink Auto's
Nieuw-Amsterdamseweg 21
7764AN Schoonebeek
0683946359
welkom@harryvinkautos.nl
vinkautos.nl/
Disclaimer
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Controleer daarom bij aankoop zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden.
Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met Vink Auto’s via 06-83946359. Een proefrit levert het overtuigende bewijs.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.397 cc |
| Max. vermogen | 70 kW (95 pk) |
| Max. koppel | 135 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.080 x 1.770 x 1.624 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.222 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.742 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Inhoud bagageruimte | 500 - 1.506 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 178 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,4 s |
| Actieradius | 781 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
| CO2-uitstoot | 155 g/km |
| Energielabel | C |



