

Citroën C3 Picasso
1.2 PureT Feel Ed. 3 MND GAR | NWE DISTR. RIEM | AIRCO | CRUISE
€ 8.900201753.573 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 8 februari 2017 |
| APK | 20 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 23.064 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
APK 07-2026
goed onderhouden auto, met NAP KM-GARANTIE, AANGELOTEN BIJ NAP , alle keuringen toegestaan, 3 -mnd gar/inruil/finan. mogelijk, 6 - 12 MND GARANTIE VANAF 199,- MOGELIJK MET ONBEPERKTE KM .De Run 5107 5503 LV te Veldhoven. Altijd mobiel bereikbaar 06 55360127 OP BIEDINGEN ZONDER TEL.NR WORDT NIET GEREAGEERD
KIJKT U OOK EENS NAAR ONZE NIEUWE VOORRAAD ELECTRISCHE VOERTUIGEN ZOALS 45 KM-AUTO'S / TRIKE'S VOOR MINDER VALIDEN EN MODERNE BESTUURDERS, ELECTRISCHE SCOOTERS ( MET O.A. BOSCH MOTOR EN SAMSUNG ACCU ), SCOOTMOBIELEN , ELECTRISCHE CITY-CAR CARGO PICK-UP VOOR IN GROTE OVERDEKTE HALLEN O.A. ( ZIE ADVERTENTIE VIGOURUS 1500 IN ONZE VOORRAADLIJST )
Modelreeks: jan. 2015 - jul. 2017
Wielbasis: 254 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 115 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Referentienummer: 2078
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 81 kW (110 pk) |
| Max. koppel | 205 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.078 x 1.730 x 1.624 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.180 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.760 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Inhoud bagageruimte | 500 - 1.506 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 186 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,7 s |
| Actieradius | 1.000 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| CO2-uitstoot | 115 g/km |
| Energielabel | C |


