
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Citroën Berlingo
1.2 PureTech 110pk XTR navigatie
€ 7.9502016132.628 km


Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Handmatig
Benzine
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 17 oktober 2016 |
| APK | 30 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 28.870 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Audio, tv en 12v access
- 4 luidsprekers en 2 tweeters
- 12V aansluiting en twee bekerhouders op tweede zitrij
- 12V aansluiting op dashboard
- CITROËN Connect Radio
Dak
- Dakrails zwart
Gordels en airbags
- Bestuurders- en passagiersairbag
- Gordijnairbags op eerste en tweede zitrij
Instrumenten
- Bandenspanningscontrolesysteem indirect
- Citroën Connect SOS & Assistance
- Head-up kleurendisplay
- Instrumentenpaneel met kleurenmatrix
- Snelheidslimietherkennings- en snelheidsadviessysteem
Koffer
- 4 sjorogen in bagageruimte
- Hoedenplank
Laadkleppen en -deuren
- Zijschuifdeur links en rechts met uitklapbare ramen
Lading interieur
- Gesloten dashboardkastje boven instrumentenpaneel
- Opbergcompartiment onder bestuurdersstoel
- Opbergcompartiment tweede zitrij onder de vloer
- Opbergvak op dashboard
Ruiten en glas
- Extra getinte ramen vanaf tweede zitrij tot en met achterruit
- One-touch elektrisch bedienbare ramen op tweede zitrij
Stuurinrichting
- In hoogte en diepte verstelbaar stuurwiel
Trim exterieur
- Standaard lak
- Voorbumper deels in carrosseriekleur gespoten
- Witte exterieurdetails
Trim interieur
- Lederen stuurwiel met audiobediening
- Stof bekleding 'Mica'
Veiligheid aandrijving
- Elektronisch stabiliteits programma (esp) incl. asr, abs en erv met hill assist
Velgen en banden
- 16'' stalen velgen met wieldop 'Twirl black center'
- Bandenreparatieset
Verlichting exterieur
- Follow Me Home-verlichting
- Mistlampen voor met bochtverlichting
Zetels
- 2/3 - 1/3 neerklapbare bank op tweede zitrij
- Drie losse stoelen op tweede zitrij met Magic Flat-systeem
- In hoogte en lengte verstelbare bestuurdersstoel
- In hoogte verstelbare hoofdsteun op bestuurders- en passagiersstoel
- Manuele lendesteunverstelling bestuurdersstoel incl. armsteun
- Neerklapbare bestuurders- en passagiersstoel
- Verwijderbare armsteun passagiersstoel
Zichtbaarheid
- Achterklep met achterruitverwarming en ruitenwisser
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels
- Elektrisch verwambare buitenspiegels
- Ruitenwissers vóór met Magic Wash Premium
- Zonneklep bestuurders- en passagierszijde
Meer informatie
Constructiejaar: 2016-06
Laadvermogen: 715 kg
Wielbasis: 273 cm
Interieurkleur: Donker grijs
Emissieklasse: Euro 6
Beschikbare afleverpakketten:
- Business Pakket (€ 495): Dit pakket bevat: Onderhoudsbeurt - Nieuwe Apk - Poetsbeurt - 25,- brandstof - 3 maanden garantie op motor en versnellingsbak.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Motor en versnellingsbak (3 maanden garantie); 3 maanden garantie op motor en versnellingsbak. - Premium Pakket (Bovag garantie 12 Maanden) (€ 895): Dit pakket bevat: Onderhoudsbeurt - Nieuwe Apk - Poetsbeurt - €25,- brandstof - 12 maanden BOVAG Garantie
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Bedrijfsinformatie
Aan deze prijskaart kunnen geen rechten worden ontleend.
Onze occasion worden standaard geleverd met een pre-inspectie, vloeistof controle check en een geldige Apk.
Wenst u meer zekerheid? Voor meer zekerheid kunt U kiezen voor een van onze afleverpakketten: u kunt kiezen voor het Business Pakket á 495,- euro of Premium Pakket á 895,- euro. voor meer info Vraag de verkoper naar de voorwaarden.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 81 kW (110 pk) |
| Max. koppel | 205 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.380 x 1.810 x 1.840 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.295 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.010 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 660 kg |
| Inhoud bagageruimte | 675 - 3.000 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,2 s |
| Actieradius | 1.176 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 119 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Autobedrijf Jan Dodemont
Zoerbeemden 236245 LR Eijsden





