

Citroën Berlingo
1.6i Multispace Attraction – 2005 | Airco | Trekhaak | Benzine | Leuke auto
€ 2.9992005220.488 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 24 mei 2005 |
| APK | 3 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 19.835 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Leuke Citroën Berlingo 1.6i Multispace uit 2005. Origineel Nederlandse auto met airco en trekhaak.
Modelreeks: jan. 2004 - feb. 2006
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 614 kg
Wielbasis: 269 cm
Emissieklasse: Euro 3
Aantal eigenaren: 5
Fabrikant: Rieg Auto's Coevorderstraatweg 31a -5 7917PP GEESBRUG, NL 0615402675 http://www.riegautos.nl riegautos@hotmail.com
Wij kunnen al onze auto's ter plekke voor u te naam stellen en al onze auto's worden geleverd met een nieuwe APK.
Wij zijn doorlopend opzoek naar vers aanbod, hierdoor kunnen wij niet altijd aanwezig zijn. Een melding van uw komst kan voorkomen dat u voor een dichte deur staat.
U kunt altijd even vrijblijvend contact met ons opnemen 0615402675 evt ook voor WhatsApp.
Wij verkopen alleen auto's met aantoonbare kilometerstanden volgens de Nationale Auto Pas (NAP), vaak afkomstig van dealers. Tevens hebben al onze auto's bij aflevering een geldige APK keuring en zijn van binnen en buiten schoon. Mocht het N.A.P. logo (nog) niet zichtbaar zijn bij de advertentie kunt u ons altijd vragen om een uitdraai van de kilometerstand
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.587 cc |
| Max. vermogen | 80 kW (109 pk) |
| Max. koppel | 147 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.140 x 1.720 x 1.860 mm |
| Draaicirkel | 11,3 m |
| gewicht | 1.226 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.840 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 624 - 2.800 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,1 s |
| Actieradius | 743 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,5 l/100km (1 op 10,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,4 l/100km (1 op 13,5) |
| CO2-uitstoot | 175 g/km |



