
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Citroën Berlingo XL
1.2 PureTech Shine 7-persoons|Automaat|Clima|Carplay|trekhaak|PDC|Camera|
€ 19.9502020121.272 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Datum eerste toelating | 21 februari 2020 |
| APK | 9 oktober 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 41.928 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Omschrijving
Citroen Berlingo XL 1.2 PureTech Shine 7-persoons|Automaat|Clima|Carplay|trekhaak|PDC|Camera|
- Kenteken: P-380-HP
- Merk: Citroen
- Model: Berlingo XL
- APK tot: 09-10-2027
- Tellerstand: 121272 KM
- Carrosserievorm: MPV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2020
- Transmissie: Automaat
- Kleur: zwart
- Motorinhoud: 1199 cc
- Aantal cilinders: 3
- Motorcode: HN05
- Vermogen: 96 kW / 131pk
- Ledig gewicht: 1500 kg
- Max. trekgewicht: 1000 kg
- Aantal zitplaatsen: 7
- Verbruik: 7 l/100 km
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is inclusief BTW
- Lengte: 475 cm
- Breedte: 185 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 253 - 276 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: Pack Connect
- DAB
- Navigatiesysteem full map
Pakket: Pack parking
- Achteruitrijcamera
- Parkeersensor voor
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterklep met ruit
- Achterruit apart te openen
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Trekhaak
- Zijschuifdeur links
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- DAB
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
Interieur
- 2 stoelen op derde rij
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterstoelen drie
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
Overige
- 7-persoons
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Connected services
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless entry/start
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Afleverpakketten
Autoservice Kelly standaard aflevering
Dit pakket is inclusief 6 maanden garantie, benodigde onderhoudsbeurt, remvloeistof-service, airco-service en nieuwe APK!
Autoservice Kelly 12 maanden Bovag - €995,-
Dit pakket is inclusief 12 maanden BOVAG garantie, benodigde onderhoudsbeurt, remvloeistof-service, airco-service en nieuwe APK!
Wij zorgen er voor dat uw nieuwe auto op uw naam en geven ook een vrijwaring af voor uw in te ruilen voertuig.
Alle geadverteerde auto's op ViaBOVAG zijn inclusief het 12 maanden BOVAG-garantie pakket.
Bij Autobedrijf Henk Kelly in Ruinen bij ons bent u aan het juiste adres voor betrouwbaar en betaalbaar onderhoud reparatie en APK Tevens hebben wij altijd leuke occasions op voorraad. Staat de auto voor u er niet tussen? Dan luisteren we graag naar uw wensen en gaan we samen opzoek naar de geschikte auto!
Voor meer informatie, of voor het maken van een afspraak kunt u ons altijd bereiken op 0522-471747.
Wij verzoeken u vriendelijk telefonisch contact op te nemen voordat u langs komt.
Kijk voor ons totale aanbod en alle foto's op onze site : www.autobedrijfhenkkelly.nl
Follow us on Instagram : www.instagram.com/autobedrijfhenkkellyruinen/
Like us on Facebook: http:/ /nl-nl.facebook.com/www.Eenkellyauto.nl
Met vriendelijke groet,
Autobedrijf Henk Kelly
Oosterstraat 56
7963AD Ruinen
0522471747
info@autobedrijfhenkkelly.nl
www.autobedrijfhenkkelly.nl/
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.750 x 1.850 x 1.849 mm |
| Draaicirkel | 11,5 m |
| gewicht | 1.500 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.270 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 850 - 1.538 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 186 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,7 s |
| Actieradius | 857 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| CO2-uitstoot | 122 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Autobedrijf Henk Kelly
Oosterstraat 567963 AD Ruinen


























